Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy elmarad az...

Lehetséges hogy elmarad az ovulacio? Vagy csak en aggodom tul? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 eves vagyok es mar van egy 1 eves babam. 2020 vegen derult ki, hogy ujra varandos vagyok. Nagy volt az orom, viszont a pici a 9.heten megallt a fejlodesben. A szervezetem csak a 11.heten kezdte el a “kilokest” (ekkor indult meg a verzes)

Most volt a 2. verzesem. A mutet ota pontosan a 28.napra jott meg mind a ket alkalommal. A mutet elott pedig mindig a 29.napon.

A legutobbi menzesznel a 17-18.napon volt ovum szerintem. Annyira szurt es fajt a hasam mint meg soha.

A mutet elott mindig pontosan a 14.napon volt ovum. Igy jott ossze mind ketszer a baba.

Miota mutottek mindent megerzek. Azt is mikor fog megjonni.. ovulaciot is..


Ebben a honapban vettem eloszor ovu tesztet (gabriel) ket naponta csinaltam eddig. Mindig negativ lett de azert ket naponta egyutt voltunk a ferjemmel.

Ma kene ovulacionak lennie de a teszt szerint nincs. En sem erzek semmit.

Lehet meg belole valami vagy remenytelen ez a honap?


[link]


Remelem a kep megnyithato.



2021. márc. 9. 16:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha kétnaponta tesztelsz, az nem sokat ér. Naponta tesztelj, akkor sokkal biztosabb az eredmény. Egyébként bármi lehet, nekem a vetélésem után az amúgy 28-30 napos ciklusom 21-23 naposra rövidült egy fél évig, teljesen rendszeresre, és egyáltalán nem volt peteérésem...
2021. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én olyat is hallottam, hogy valaki azt hitte, hogy nincs ovuja, pedig naponta tesztelt, aztán amikor naponta 2x tesztelt, már rögtön látszott. Valamelyik orvos napi 3x-t kér, bár az már nekem is kicsit túl sok, de 2 naponta tesztelésnél még simán lehet, hogy volt ovud. Ha aktuális lesz még, próbáld meg következő hónapban napi 2x, csak hogy tudd, hogy egyáltalán van - e peteérés.
2021. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Az elso tesztnel nem voltunk egyutt. A masodik tesztnel egyutt voltunk (7-en) es utana 8-an is. Ma nem leszunk egyutt mert de a teszt meg mindig negativ.


😞 hat ez eleg rossz hir.

Nekem volt multhonapban peteeresem. De annyira szurkalt a hasam hogy nem birtunk egyutt lenni.

2021. márc. 9. 16:49
 4/22 A kérdező kommentje:

#2 meg csinalok a heten folyamatosan. Aztan latom. :)

Mult honapban 9-en lett volna aktualis az ovu de helyette 12-en volt. Csak mint az elobb is irtam nagyon szurt a hasam ami mar fajt. Igy eselytelen volt hogy egyutt legyunk.. a fajdalomtol kedvem se volt hozza.

2021. márc. 9. 16:51
 5/22 anonim ***** válasza:
A kétnaponta együtt levés amúgy ideális :) A petesejt 12-24 óráig megtermékenyíthető, a hímivarsejtek nagy átlagban 2-3 napig életképesek, szóval akármikor is van ovud, ha van, és kétnaponta együtt vagytok, nagyon jó esélyetek van a babára. Szerintem ne görcsölj rá, élvezzétek egymást, biztosan hamarosan jön a baba is! Szurkolok!
2021. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem ra gorcsolni:) ma pihi nap van. Holnap ujra probalkozunk 🤞🏼
2021. márc. 9. 16:57
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én annyiban tudok segíteni, hogy nekem nagyon sokszor kimarad a peteérés (most vizsgáljuk ki mi az oka) és nekem is sajnos eddig mind2x elment a baba.

Az én orvosom azt javasolta, hogy naponta 3x csináljak tesztet, amit jól is tettem, mert pontosan láttam az LH csúcsot, tehát aznap a délutáni tesztem lett olyan pozitív, hogy a tesztcsík erősebb volt, este pedig már csak egyforma. Egyébként most nekem is 2 napig nagyon fájt a petefészkem, ezekszerint ilyen, ha van ovum :D

Viszont nem minden esetben érzi az ember, attól még van. Nekem azt mondták a Gabriel nem a legjobb fajta teszt semelyik formában, én nem bíztam a véletlenre, a dokinál vettem meg sima tesztcsíkosat.

A lényeg, hogy simán lehetett ovud, van akinek nem is lesz teljesen pozi, mégis ovulál. Ha teljesen biztosra szeretnél menni, akkor kb a 12.nap körül menj el dokihoz, és UH-val biztosat tud mondani. Nekem most minden hónapban mennem kell, és megéri!

Sok sikert:)

2021. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szia! Koszonom szepen hogy ezt leirtad!:)

Nekem a mutet elott mindig volt ovum csak a masodik baba sajnos elment. Mult honapban is volt, eleg erosen ereztem. Most pedig nem tudom. Vasarnap volt a legerosebb a csik a 3 kozul, hetfon nem teszteltem azaz tegnap de egyutt voltunk akkor is.

Nem tudom mi lesz. Most csinaltam meg egyet de az is nagyon nagyon halvany. 🙁 nem tudom volt-e valami csak nem ereztem.. a heten meg ugy is kiderul.

Ha esetleg ujra erzem a szurkalo erzest akkor csinalok ovu tesztet addig nem valoszinu. Max 2 naponta egyutt leszunk a heten🤷🏼‍♀️


Te milyen tesztet vettel?:)

Koszonom! Es neked is sok sikert!:)

2021. márc. 9. 19:36
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia nekem ez két különböző teszt eredetileg a csík az érzékenyebb, lehet nem elég érzékeny a teszt. Ilyenkor naponta kell nézni, nekem volt hogy reggel volt pozitív, estére meg már majdnem tök fehér.


[link]

2021. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9 szia!:) ami mutatta neked a ket eros csikot az milyen fajta teszt?


Ha most nem jon ossze akkor masik tesztel probalkozom.

2021. márc. 9. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!