Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio utan ket nappal...

Menstruacio utan ket nappal lehet ovulacio? Ilyen hamar? Az egyuttlet vegen miert volt mehoszehuzodasom? Lehetseges lenne hogy termekeny napjaim vannak?

Figyelt kérdés
Ma reggel ugy ebredtem hogy szinte ,,folytam” el,olyan vizsgeru es sok volt-a parom meg nagyon beindult-a mehszajam nagyon fent lehetett mert ereztem hogy alig erinti-es mikor elment ereztem mintha fent megtelnek tole es ettol lett egy mehoszehuzodasom egybol-meg ilyen nem volt.Utanna vartam hogy valami folyike ki de csak ra 1 orara jott valami kicsi.Es rozsaszines volt az a valadek.Nagyon remenykedem hogy sikerul,mar 9 honapja probalkozunk es meg semmi,eletmodot valtottam es edzek is emiatt mar februar ota :)

2019. máj. 5. 09:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Víz szerű/állagú-elnezest :)
2019. máj. 5. 09:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Rózsaszínes váladék menzesz után két nappal aktus után? Szerintem ez inkább a menzesz utójele, nem az ovulációé.
2019. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy mégiscsak elérte a méhszájad és még jött egy kicsi vér, ilyen velem is volt mensi után 1-2 nappal..méhösszehúzódást meg orgazmus is okozhat
2019. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!