Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegi tesztet csinalhatok...

Terhessegi tesztet csinalhatok már a nem várt előtt 5nappal?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csinálhatsz, csak nem sok értelme van. Kb. most ágyazódik be a petesejt, amennyiben megtörténik a fogantatás. Akinél ilyen hamar kimutatja, ott sokkal korábban volt az ovu, tehát a menzesz is hamarabb jött volna. Nem véletlenül az elmaradt menstruáció első napját szokták ajánlani a legbiztosabb válaszért a tesztgártók is...
2021. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor várok, köszönöm!
2021. márc. 9. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
De miért??
2021. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugyan miért szoktak?
2021. márc. 9. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
még várj min 2 napot és egy érzékeny 10 es kimutathatja már
2021. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne, aktus után 10 perccel is csinalhatsz, szinte ugyanannyi értelme van mint 5 nappal mensi előtt.
2021. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Szia én 5 nappal előtte csináltam, az ovum biztos,lh tesztel figyeltem, nem csúszott. 9 nappal ovu után nagyon halványan, de látszott.
2021. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor csinálsz amikor szeretnél. Azért mert másnak gyorsabban termelődik a hcg és a 9.dpo-n lesz egy halvány pozi tesztje, nem jelenti azt, hogy neked is.


Nekem 11.dpo-n lett halványka 10dpo-n még hómező volt. De még az éb esetem is korai. Egyszer baba lett egyszer meg kémiai. Sajnos ez az átka a mai 10es teszteknek, hogy már a valami elindultat is kimutatják aztán bumm mégis megjön a mensi. Ha ezzel te lelkileg meg tudsz bírkózni, akkor tesztelj, de tudd, hogy a kimaradt mensiig akármit mutat a teszt azt nem szabad komolyan venni (ez alapján fölös tesztelni is) Ha nem tudnál megbírkózni a csalódással akkor várd meg, hogy késsen 1 napot a mensi.


Sok sikert!

2021. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!