Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este is csinálhatok terhességi...

Este is csinálhatok terhességi tesztet vagy várjam meg vele a reggelt?

Figyelt kérdés
A ciklusom kb. 27 napos szokott lenni és 4. napja, hogy késik. Pecsételő, barnázó vérzés eddig nem volt. Kicsit érzem a medencémben a feszülést, mintha meg akarna jönni.
2017. febr. 20. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez mindkettô lehet, mensi is baba is. Várd meg a reggelt, első vizeletből csináld a tesztet.
2017. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Rendben :)

Olyan bosszantó.. soha nem késett még ennyit, legfeljebb 1 napot. Inkább előbb szokott megjönni. Ha ez most mensi, akkor a kardomba dőlök :)

2017. febr. 20. 17:12
 3/18 anonim ***** válasza:

A reggeli biztosabb eredmény, bírd ki addig.

Ha nagyon nincs türelmed, akkor igyál keveset, és legalább 3 órán át tartsd vissza, hogy minél töményebb legyen a vizelet.

2017. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kibírom, majd reggel megcsinálom.

De azért köszi a tippet!

2017. febr. 20. 17:18
 5/18 anonim ***** válasza:
4 napnál még érdemesebb a reggelt megvárni. 😊
2017. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én pl. így teszteltem 4.nap délben.Én is gyanakodtam mert rendszeres vérzésem volt! Majd leugrott a 2 csík :) én megcsinálnám,ha lepontoznak is 😃
2017. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mivel én ritkán pisilek, 2 nap késésnél bátorkodtam délután tesztelni és egyértelmű pozi lett. De ha valaki óránként pisil, jobb várni reggelig még ilyenkor is biztos ami biztos alapon.
2017. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
teszteltél?:) drukkolok
2017. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Megvártam a reggelt, ahogy javasoltátok, de negatív lett :( (Igaz, csak egy tesztem volt.)


Még mindig nem jött meg, nem is érzem, hogy akarna. Nem vagyok felpuffadva, nincs vízvisszatartásom. Más előtünetem nem szokott lenni.


Ennyit sosem késett még. Ha továbbra sem jelentkezik, akkor két nap múlva ismét tesztelek, hátha. (Úgy reménykedem benne :()

2017. febr. 21. 08:56
 10/18 anonim ***** válasza:
attól függ mikor volt peteéérésed és mikor fogant.lehet hogy később. 2 naponta reggeli pisiből tesztelni érdemes, mert 2 naponta duplázódik a hcg. 10 es érzékenységűvel az a legjobb,de tán 4 napos késésnél már a 25 is jó de a 10 es a legjobb. hajrá
2017. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!