Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Februárban másfél hétig...

Februárban másfél hétig barnás folyásom volt a nem várt menzesz előtt, aztán körülbelül akkor múlt el ez az egész amikor a menzesznek is kellett volna. Van még 2 hetem a következőig, szerintetek teszteljek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig nem is gondoltam a terhességre, de 3 napja folyamatosan émelygek, és éjszakára felerősödik. Rengeteget alszom, és fáradékony vagyok, néha megmagyarázhatatlan rosszul lét gyengeség kap el. Azon gondolkozom, hogy mi van akkor ha februárban az nem igazi menstruáció volt, hanem beágyazódási vérzés. Annyira tanácstalan vagyok, és nem is vagyok jártas a tesztekben, úgyhogy ha tudnátok nekem mondani olyat ami nektek bevált azt megköszönném.

2021. márc. 10. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Masfél hétig barnás folyásra azt akarod mondani, hogy beágyazodás? 😃

Kizárt dolog....


Elmész a tescoba/dm-be/patikába, bárhova. Veszel egy tesztet, a leírás alapján megcsinálod, és megtudod...


Senki nem lát bele a méhedbe, mi zajlik ott...

2021. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem hogy beàgyazódási vérzés lenne.

Sokan észre sem veszik a beágyazódást, nagyon ritkán van látható jele. De ha van is, úgy tudom alig pár cseppet lehet észrevenni.

Inkább hormonzavarra tippelnék én. Viszont ha ki akarod zárni a terhességet, ne várj a következő ciklusig. Vegyél egy tesztet, ahogy az 1-es írta és megtudod állhat-e terhesség a hàttérben.

2021. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!