Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm, de a...

Késik a menstruációm, de a teszt negatív?

Figyelt kérdés
8-án kellett volna megjönnie. Előtte egy nappal együtt voltunk gumi nélkül, és 12-én is. Ma csináltam egy tesztet, mert furán érzem magam, de negatív lett. Korán csináltam, vagy valami más lehet a baj? Dokihoz kértem időpontot.

2021. febr. 23. 14:32
 1/4 anonim válasza:
85%

A teszt 14 napon megbízható!

Várj még és csinálj még egyet

2021. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos bármitől késhet nem csak terhességtől. Mensi előtt egy nappal meg nem leszel terhes. 12 nappal korábbi együttlét mellett is picike az esélye. De most vagy később volt ovud, tehát akkor megint csak rosszkor voltatok együtt és azért késik, mert, ha csúszik az ovu akkor csúszik a mensi is. Vagy nem is volt ovud ebben a ciklusban ezért a késés. Ilyenkor kiszámíthatatlan mikor jön meg.

Hormonális gond bármikor előjöhet. Ha tüneteket tapasztalsz, akkor a hcg teszt is pozi lesz terhesség esetén. Tehát szinte biztos, hogy nincs terhesség. Azért amíg nem jön meg még egy pár napig tesztelj.

2021. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én sem gondolom a negatív teszt után, hogy terhes lennék, csak idegesít. Múlthónapban pontosan jött meg, most meg már több, mint 2 hete késik..
2021. febr. 23. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:
2-3 nap múlva tesztelj ismét
2021. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!