Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik fajta E vitamint...

Melyik fajta E vitamint ajánljátok teherbeeses gyorsitasara?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Az E-vitamin az E-vitamin. Nem gondolnám, hogy a fajtán múlna. Kitartás.
2021. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Az E vitamin nem gyorsít. Vastagítja a méhnyálkahártyát. Tehát, ha neked az vékony akkor hasznos, hogy könnyebben megtapadjon a megtermékenyített petesejt. Viszont, ha rendben van akkor túl vastag is lehet tőle ami meg pont az ellenkezőjét váltja ki, nem tud megtapadni.



Tehát orvosi vizsgálat nélkül csak úgy nem feltétlen érdemes szedni. De egy két ciklust megnézhetsz, hátha siker lesz. Mivel minden ciklus végén leválik, így nem okoz hosszútávú gobdot. De én tuti megnézetném dokival ovu után, hogy mennyire vastag.


Egyébként meg a DM-ben kapható E vitamin teljesen szuper.

2021. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sima Jutavit 400 NE-t szedek. Olcsó, magas E vitamin tartalom, és nem hiszem, hogy kevesebb a drágákhoz képest. Én babaprojekt előtt is szedtem, és azóta nőnek a babahajaim. :) Illetve nem tudom, hogy ettől el, de korábban 4 nappal menzesz előttig pecsételtem, ami 1-2-3 hónap E vitamin szedés után lerövidült és mostmár el is múlt. Próbáld ki, szerintem csak jót tehetsz vele. Sok sikert!
2021. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Egy terhes multivitaminban van elég E vitamin bőven, 100-400 NE jó ahogy az előző írta
2021. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az e vitamin inkább a nyálkahártya vastagitasara szokták javasolni.Ha neked nincs a vastagsaggal problémád szedheted de nem biztos hogy bármit megkönnyít.En most a jutavit e vitamint szedem ez könnyen lenyelheto.

D vitamint érdemes szedned az átlag magyar inkább abban szenved hiányt és az segítheti esetleg a teherbeesést,főleg ha amúgy alacsony a D vitamin szinted.

2021. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az E vitamin önmagában nem elég, ahoz hogy minél hamarabb teherbe es, sokat kell szexelni.
2021. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hasznos információt! Azért gondoltam az E vitaminra mert 2 ismerősöm is ahogy elkezdte szedni sikerült a terhesseguk. Persze, tudom hogy nem biztos hogy pont ettől de azért reménykedem.
2021. márc. 13. 06:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is használom terhes vitamin mellé külön Bioextra 100mg-ost és D vitamin 3000NE-t.Orvosom szerint csak sima antioxidáns és köze aincs a méhnyálkahártya vastagodásához.Mikor mondtam ezt neki ki is nevetett mert az E vitamin az nem erre van de ha szeded az nem baj
2021. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha esetleg már jó ideje nem sikerül teherbeesni, akkor ne ezekkel kísérletezgess, hanem érdemesebb elmenni meddőségi szakrendelésre. Minden mással csak az időt húzod. Tapasztalat.
2021. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Így van!Én is már ott tartok

#8

2021. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!