Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha halványodik ugyan az a...

Ha halványodik ugyan az a fajta teszt akkor kémiai terhesség. Jól gondolom? Vagy van ezzel kapcsolatban pozitív tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tegnap szép erős pozitív volt a teszt, a mai fele olyan...

2020. dec. 1. 09:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Igen, az szinte mindig rosszat jelent. Ha cska minimálisan lenne halványabb akkor beleféren az, hogy kevésbé koncentrált volt a vizelet, de feleannyira :S Ne legyen igazam.... egyébként késik már? Vagy még mensi előtt jársz? Ha késik már jócskán, akkor még akár jól is elsülhet, de lehet vérvétellel többre mennél, mert azért a hcg teszt ilyen szinten nem ad pontos eredményt. Hiszen nem mér mennyiséget. Lehetett a teszt is silányabb.


Tegyél fel képet, akkor biztosabban tudunk válaszolni.


Azért szorítok!

2020. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

[link]

Köszönöm a válaszod :( Sajnos ugyan az a teszt :(

2020. dec. 1. 09:19
 3/32 anonim ***** válasza:
Nekem amikor ilyen volt, az kémiai lett
2020. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg kémiai. Hanyadik dpo? Ha még mensi előtt, akkor azért van minimális esélye, hogy csak nem volt olyan koncentrált a vizelet. Ismételd meg még, hátha! Szorítok!
2020. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
30%
És még az előzőt sem mondanám szép erősnek, az is egy elég halvány pozitív, csak már látható szemmeresztés nélkül. Az kB egy 10dponak megfelelő szintet mutat.
2020. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Szerintem is :( Nagyon szomorú vagyok... Holnap van a nemvárt napja.. :(
2020. dec. 1. 09:44
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, hogy halványabb volt a tesztem az előző napinál és most épp szunyókál a gyerek a kiságyban. Szerintem ne temesd a dolgot még. Szurkolok.
2020. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%
Ezért javasoljuk sokan mindig, hogy ne tesztelgessetek a nem várt előtt. Csak kicsináljátok magatokat lélekben! :( Lehet minden rendben lesz még, de ha csak egy kémiai volt, akkor jó ez a tudat? Ne nyírjátok ki magatokat lélekben!!! Ha csak nem orvosi előírásra csináljátok pl. hormon pótlás miatt.
2020. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok! Dokival beszéltük meg a mihamarabbi tesztelést, mert az én esetemben ez is "jó jelnek" számít, hogy el tud indulni valami.. Több alapbetegség miatt sajnos nem jön könnyen a baba :( pedig fiatal vagyok, 29éves, és mégsem megy...
2020. dec. 1. 10:06
 10/32 anonim ***** válasza:
Nem nez ki tul jol, de azert tesztelj meg egyet. A predictor nemvart napjan mar erosebb ennel. De azert csinalj meg egyet, hatha hibas vagy valami.
2020. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!