Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet,hogy terhes vagyok?

Lehet,hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Fogamzásgátlót szedek.Február 26.-ra vártam,késett 6 napot,majd március 4.-én megjött,viszont kevesebb és csak 3 napra

(Az előtt 2 héttel szeretkeztem párommal)

Mellfeszülés azóta sem szűnt meg.Mikor késett,csináltam tesztet,amely negatív eredményt mutatott.

Azóta néhány terhes tünetet is észlelek (hányinger,szédülés,egyszer étvágytalanság,máskor pedig egész nap csak ennék,gyakoribb folyás,a kedvenc parfümöm illatától hányingerem lett és beszédültem,cigarettától való undor stb) Persze tudom,ezek nem csak terhességtől lehetnek

Járt már valaki hasonló helyzetben?


2021. márc. 14. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj még egyszer.


Ha negatív és további tüneteid vannak, akkor menj orvoshoz, lehet, hogy a foggátló váltott ki valamit vagy van egy lappangó betegséged.

2021. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma reggel teszteltem.Negatív lett.Mi lehet a baj?Járt már valaki hasonló helyzetben?

A mai kávémtól öklendeztem,mellfájdalmam azóta sem múlik.Nőgyógyászhoz még nem tudok elmenni sajnos.

2021. márc. 15. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!