Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, akinek megjött és már...

Lányok, akinek megjött és már terhes volt, leínátok a sztoritokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl nem teszteltél, mert akkor jött meg, mikor kellett volna, ezért fel sem merült, vagy

Teszteltél, nem volt egyértelmű, elengedted a hónapot, jelentkezett is vérzés jellegű dolog, de terhes voltál.

Szeretnék hihetetlen, de igaz történeteket olvasni.



#teherbeesés #csoda #Terhesség alatti mens.
2021. márc. 15. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ebbe semmi hihetetlen nincs.

Létező dolog

2021. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Kedves barátnőm járt így. Kb pár nappal mensi előtt esett teherbe. Már az a mensi is fura volt neki, rövidebb és kevesebb vér volt. Vérzés elmúltával tesztelt egyet, negatív lett. Majd kb két héttel később panaszkodott, hogy ég a gyomra sokszor. Én poénkodtam vele, hogy biztos terhes. Végül tesztelt egyet még és az már pozi lett.


Pár évvel később szintén mensi előtt napokkal sikerült a kistesó.


Van akinek kései az ovuja, később lenne vérzés és, de pl neki ilyenkor csak csúszott az ovu a vérezgetés meg kitudja mitől volt.


Anyukám pl mikor velem volt terhes az első 3 esedékes mensikor rendesen vérzett pedig akkor már orvos is igazolta a terhességet.


Előfordul. Viszont amit tudni kell, vérzés ellenére a teszt is pozi lesz. Na meg az a bizonyos vérzés sem látszik mensinek. Feltűnően eltér.


És ugye ezek ritka dolgok. Épeszű ember mensikor nem gondol terhességre. Akkor is, ha előfordul.

2021. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Én így voltam. Megjött, igaz gyengébb, mint a szokásos. Én ezt annak tudtam be, hogy eléggé le voltam fogyva akkoriban, sokat dolgoztam előtte, eléggé hajtós időszakom volt. Aztán egyre fáradékonyabb lettem, ezt meg a nyári melegnek tudtam be. Végül elkezdtem hízni, megnőtt a cicim, aztán a következő már nem jött meg, és akkor teszteltem. Mikor orvoshoz mentem, már 11 hetes voltam.
2021. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2021. márc. 15. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!