Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt et szedek ,most...

Clostilbegyt et szedek ,most 3. napja ès most vettem èszre leìràsban hogy evès előtt kellene szedni èn meg evès után vettem be.Lehet hogy így nem fog rendesen hatni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 17:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem.Tök mindegy.Én össze vissza szedtem és mégis hatott.Híztam is tőle rendesen
2021. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez annyira befolyásolná.
2021. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha a jobb felszívódás miatt kell evès előtt beszedni,mivel hormonra hat. A pajzsmirigyre is reggel szedek letroxot, ès tudom fèl óráig utána nem ehetek nem ihatok...
2021. márc. 15. 17:54
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem fogja befolyásolni nyugi.Érleli a petesejteket csak hízlal mint a fene.Én már nem kapom hála az égnek.Már Bemfola injekciót kapok és azzal semmi gondom nincs még eddig.Ja és azért hízlal mert megnöveli az étvágyat de nagyon durván.Nem csak én tapasztaltam hanem egyik ismerősöm is aki szintén ezt kapja és ő is panaszkodott hogy hízott és falási rohamai vannak tőle.Nem egy havi adagtól lesz hanem ha rendszeresen kapod

#1

2021. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen erre figyelek , próbàlok is nem annyit enni.ez a 2. hónapom. Most 2. naptól szedem 3*1 -et. Előző cikluban caak 2*1 volt,volt is 2 tüszőm de nem lettem terhes,ès most nagyon szeretnèk már de kicsit para a 3*1 ikreket azèrt nem szeretnèk vagy cisztát....
2021. márc. 15. 18:08
 6/23 A kérdező kommentje:
Ja ès durva alvászavaraim vannak tőle.következő ciklusban nem tudom majd szedni mert hiànycikk ès màjusig nem is lesz elèrhető 🤐
2021. márc. 15. 18:09
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen,benne van a pakliban az ikrek de ha az orvosod szerint 3-szor 1 kell akkor biztos úgy van.Én is 2-szer 1-et szedtem annak idején.Én is próbáltam odafigyelni amúgy de nem ment mert olyan farkaséhséget csinált hogy csak na és ismerősöm is ezt mondja detto.Pizzát rendel este 7-kor meg ilyenek😁Kapsz tüszőrepesztőt is gondolom mert az úgy szokott lenni és így nem valószínű ciszta amúgy mert megreped a tüsző a repesztőtől és így nem tud cisztává fejlődni
2021. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Hát én életemben egyszer szedtem clostyt, de soha többet. A szervezet 100 százalékos megeroszakolasa. Nekem pszichés kepzelgeseim voltak tőle, durva alvaszavarok, brutal hőhullámok, én nem hiztam tőle, mert egy falat nem csúszott le a torkomon míg szedtem. Áhh soha többet. Hidd el ha nincs peteérés annak oka van amit másképp kell kezelni. Engem pl egy adag closty helyrebillentett hormonálisan, de a baba meg nem jött.
2021. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ja és fájt tőle a peteérés még annyi.

Bemfolától annyira nem

#7

2021. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Első hónapban nem kaptam tüszőrepesztőt, most majd ràkèrdezek , 12. ciklusnapon megyek majd dokihoz ...

Hîznom nem nagyon kène mert îgy is 73 kg vagyok , első terhessègnèl 20 kiló jött fel 🤐😬😀

2021. márc. 15. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!