Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10.dpo az ovulációs tesztnek...

10.dpo az ovulációs tesztnek nem kellene már nagyon negatívnak lennie?

Figyelt kérdés

Most használok először ovulációs teszteket. 6.-án volt ovum, akkor volt erősebb a tesztcsík mint a kontroll, és éreztem is mert fájt. Ma csináltam egyet még, és szerintem ahhoz képest még elég erős, vagy legalábbis nézegettem, nem láttam másnál ilyet. Az ovu igazolt, voltam progi vérvételen, a dokim azt mondta megrepedt a tüsző és a luteális fázis is jó.

Láttam azt is, hogy sokan jóstesztnek használnak ilyet, de nekem az korai lenne még hiszen csak szombat a nemvárt napja.

Szerintetek?

[link]



2021. márc. 16. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez negatív. LH pedig mindig van a szervezetünkben.
2021. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem 9dpo n ilyen volt lh csinálzam egy hcgt és alig volt látható, de ott is volt 2 csík
2021. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is 10 dpo n vagyok de nekem ez a teszt full fehér 😔😔

2 es voltam

2021. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lh mindig ingadozik.


Azt tudom, hogy terhesen full erős volt a teszt csík 11.dpo-n és a hcg meg halvány pozi lett.


Mikor nem voltam terhes vagy hómező volt az lh tesztem vagy volt erősebb a tiednél mensi előtt egy nappal.


Szóval bármi lehet. Még korai lenne terhességre gondolni.


Ha vannak még tesztjeid tesztelj minden nap, ha határozottan erősödik akkor talán terhességet jelez előre.

2021. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1# tudom, hogy negatív, csak azt hittem ilyenkor már jóval halványabb a tesztcsík.

#2 csináltam most egy predictor earlyt, de negatív, igazából nem számítottam hogy terhességet jelezzen az ovu teszt, csak meglepett, hogy még mindig ilyen jól látható a tesztcsík.

#4 én csak azért aggódom, mert úgy hallottam, hogy akinek PCOS van,azoknak általában nem esik vissza az LH és mindig erősek a csíkjaik. (Na én ezt nem szeretném, de szerencsére hetfőn megyek 3.napi vérvételre, ha persze megjön...)

2021. márc. 16. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell ilyenkor már ovutesztet használni, mert ha nincs probléma, az ember csinál magának. LH mindig van a szervezetben, teljesen mindegy mennyi. Pco esetén lennének tüneteid is pl:nem ovulálsz, hosszú ciklusok stb.

Sajnos ha a predictor negatív akkor a terhességet kizárhatod, ilyenkor már szépen mutatja.

2021. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a PCO-ra van tünetem, mert nem szoktam ovulálni, és ez a mostani is egy kész csoda volt. Cisztáim nincsenek, semmi más erősebb pco indok amúgy, rendszeres 30 napos pontos ciklus stb, de a peteérés kimarad,vagy épp elvetélek... most éppen ezért járkálok vizsgálatokra, én igazábol most örülök is,hogy nem lett baba mert vár rám a 3.napi vérvétel, ami ugyebár a mérvadó, hiszen tutira elcsúszott valami a hormonjaimnál. A 21.napi megvolt, és még a trombózis eredményt várom.
2021. márc. 16. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!