Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovulációs tesztet használta...

Ha ovulációs tesztet használtam jóstesztnek akkor a 36. ciklusnapomon teljesen negatívnak kellene lennie?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Attol fugg mi a cel. Ha nem szeretnel babat, akkor negativnak kell lennie, ha szeretnel, akkor bizni kell a pozitivban.

Ami fontos: az lh (azaz ovuteszt) reagal ugye a hcg-re is, sokkal kevesebb hcg-re, mint a terhesteszt. Ezert lehet pozitiv mar akkor, amikor a terhesteszt meg negativ.

De hcg csak a beagyazodas utan termelodik.

A fogantatas es a beagyazodas kozott altalaban 8-10 nap van, mensi ugye a 14. napon jonne, ha 14 napos a lutealis szakasz, mint a nagykonyv szerint.


Mikor volt peteeresed? ra a 9-10. napon kezdd el hasznalni az ovutesztet jostesztkent, de egy teszt semmit sem er, minden nap kell es akkor jelent valamit, ha naprol napra egyre pozitivabb.

Jah, es ebben az esetben a reggeli elso vizeletbol kell nezni, nem ugy, mint peteereskor.


En probaltam, de sokkal okosabb nem lettem. 16. napon volt, ra nyolc nappal (tehat a 24. napon) kezdtem jostesztelni, negativ volt, ket nappal kesobb mintha kicsit mar pozitivabb lett volna, de vegig nagyon halvany volt. Nem hittem neki, mert tenyleg alig lathato volt a csik, neha ugy tunt, hogy siman csak atazott a teszt es azert tunik at a masodik vonal. Viszont a 28. napon mar full eros pozitiv volt a terhessegi teszt, annak mar igazan hittem es orultem.

Arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy nem ert semmit a josteszteles, csak meg jobban izgultam.

Sok sikert!

2010. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem pozitív lett az ovu teszt két napja csinálom csak és a mai erősebb mint a tegnapi.Terhességi tesztem tegnapelőtt negatívnak értékeltem habár volt egy olyan csík rajta amit akkor láttam ha nagyon megnéztem.
2010. okt. 14. 21:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerinted terhes lehetek?
2010. okt. 14. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van ra esely.

Van meg ovuteszted?

Ha igen, akkor meg ket napig hasznald, ha valoban erosodik, akkor az biztato. Akkor a harmadik napon probalj meg egy terhessegi tesztet.

Az ovutesztnek nem kell folyamatosan pozitivnak lennie, foleg nem erosodve, szoval baba eselyes vagy!

2010. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!