Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 4. napja kesik. Mindig...

MMonika2 kérdése:

Ma 4. napja kesik. Mindig idore jon. A teszt negativ volt. Van meg esely hogy baba legyen a dologbol?

Figyelt kérdés

#teszt #4 nap keses
2021. márc. 16. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
A teszt nem mindig megbízható, meg kérdéses, hogy mikor történt az aktus, ami miatt necces a dolog. Sok lánynál szokott késni pár napot.
2021. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat mivel rajta vagyunk a kisteso hadmuveleten igy egesz honapban megtortenhetett. De azt hiszem hogy eleg keson volt ovulaciom
2021. márc. 16. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ovu után 14 nappal jön a mensi, tehát a nem várt napján pozi lenne a teszt. Ha nem vagy biztos az ovuban, akkor még lehet pár napot reménykedni. Ha az első babával is volt pozi teszted akkor a követlezővel is lesz. (Gondolok itt arra, hogy vannak akiknek nem választódik ki a vizeletbe a hcg)


Sok szerencsét :)

2021. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kis fiammal 10. Napon volt pozi tesztem. De mivel eskuvore keszultunk stb,eszre sem vettem hogy kesik
2021. márc. 16. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett kèrdező? Hasonlóban vagyok, de már félek tesztelni, mindig csak csalódok. 7 éve próbàlkozunk.
2021. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia anomnim

Azota mar lombikozunk. Tegnap volt a petesejt leszivas. 14 petesejtet nyertek ki. Elmeletileg vasarnap kapom vissza a picikem

2022. nov. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!