Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezd halványulni a teszt?

Mikor kezd halványulni a teszt?

Figyelt kérdés

Februàr végén voltam ultrahangon, akkor volt szívhang. Rá másfél hétre voltam egy másik helyen ultrahangon, ott már nem volt, most szerdán megyek vissza, gondolom adnak tablettát, hogy beinduljon a vetélés. (Angliában élek)

A tesztem ordító pozitív még mindig, mikor kezd el halványodni, majd eltűnni, ha egyszer elhalt a magzat ? Csak ha már a vetélés is beindul?


Köszönöm, ha válaszolsz!


2021. márc. 15. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már teljesen kiürült a méhedből minden. Amíg benne van a magzat, addig van hcg is. De még utána is napokig/hetekig pozitív lehet a teszt, mert idő kell hozzá, hogy kiürüljön a hcg
2021. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2021. márc. 15. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem műtéttel vették el, 9.héten, 6.hetesen állt meg a fejlődesben.


12.héten, vagyis ami lett volna, akkor még erős pozitív volt a teszt. 13.hétre tűnt el. Tehát műtét után 4 héttel. Akkor jött meg az első mensim is.

2021. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hasznosak a hozzászólásaitok, köszönöm!

Nem tudtam, hogy még ilyenkor is ennyire erős a teszt, én azért csináltam, mert kíváncsi voltam, hogy halványodik-e már.

2021. márc. 15. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem is lett szívhang 7h5n nál sem 15 ezres hcg vel nem is idult meg magától. Műtét után kb 1 hét múlva nam volt + a tesztem, rá egy hétre volt ovum most kell majd megjöjjön hétvégén. A 14.hétben megszakított terhességnél is 5 hét múlva jött meg, úgyhogy gondolom, mert akkor nem teszteltem, akkor is 1 hét alatt ürülhetett a hcg.
2021. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Utolsó, hogy írtál!

Akkor a teszt tényleg nem mérvadó.

2021. márc. 16. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Reszvetem, kitartast!
2021. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!