Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikumtól késhet? Már 3...

Antibiotikumtól késhet? Már 3 napja késik a menstruációm. Ínygyulladásra szedtem erős antibiotikumot. Nagyon szeretnénk babát!

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Ezt a kerdest akar en is feltehettem volna,egy-ket kulombseggel.Kb.3 hete ingyulladas miatt eros antibiotikumot szedtem,de en mellette fogmazasgatlo tabit is szedek,mert van egy 2 eves kislanyunk,de meg nem akarunk kistesot.Amikor szedtem az antibiotikumot,akkor elkezdtem verezgetni,de nem rendesen,viszont amikor meg kellett volna jonnie ez mar kb.2 hete,akkor meg nem jott meg.Szoval most en sem tudom mi a helyzet.Egyenlore varok a kovetkezo menszeszig,aztan kiderul.Ha megis babat varok,akkor termeszetesen johet a kis lurko!Igy van ez,"Ember tervezz,Isten vegezz"!:-)
2010. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csináltál tesztet? Nem mutatott semmit? Egyébként se terhességre, se menzire utaló jelem nincs. Neked volt?
2010. aug. 19. 09:39
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező!

Megkérdezted a válaszolót,hogy csinált-e tesztet.

Én is megkérdem tőled:csináltál tesztet?3 napos késésnél jó eséllyel mutatja a babát.

Egyébként antibiotikumtól nem szokott késni a mensi,csak az erős,kemoterápiás gyógyszerektől.


Várjuk a teszt eredményét:)))

34 hetes km.

2010. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem csinaltam,mint irtam en megvarom a kovetkezo menstruaciomat,ha az kimarad,akkor tuti baba van,de azert akkor fogok tesztelni.Nalam az is a helyzet,hogy az antibiotikum semlegesiti a fogamzasgatlo tabletta hatasat es ezert aggodom egy kicsit,hogy nem jott meg.2 het mulva mar ki fog derulni,mert akkor esedekes a kovetkezo.

Kivanom,hogy te babas legyel,majd ird meg legyszi.

En sem fogom banni,bar mi 2012-re terveztuk a kovetkezo babot!:-)Jo egeszseget!Szep napot!

2010. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ujra en,hat eddig nem sok jel utal arra,csak annyi,hogy surun kell mennem a wc-re,mert eros vizelesi ingerem van.

Kb.6 het utan jonnek elo a tunetek,legalabbis nalam igy volt.Nalam a legmenobb teszt sem mutatta ki csak 6 het utan,hogy babat varok.Nem vagyunk egyformak,lehet nalad mar elobb is kimutatja,probalj tesztelni,de ne keseredj el,ha negativ,mert az meg nem biztos.Ezert irtam,hogy en megvarom a kovetkezo mensit,mert ha akkor sem jon meg,akkor mar tuti!:-)

2010. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma délután elkezdtem vérezgetni sajnos, így valószínű mégis az antibiotikumtól késett. Viszont egyáltalán nem görcsöl a hasam, pedig nagyon szokott. Reggel csinálok egy tesztet, de így már kicsi az esélye. Nektek minden jót kívánok!
2010. aug. 20. 20:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Negatív :-((
2010. aug. 21. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de sok sikert kívánok, remélem, összejön minél hamarabb!

(Azért megjegyzem, vigasztalásképp, lehet, hogy jobb így, mert az erős antibiotikum nem tett volna túl sok jót a terhességnek.)

2010. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!