Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik! Tegnap volt...

2 napja késik! Tegnap volt egy viszonylag erős pozitívam ma pedig egy nagyon halvány!?

Figyelt kérdés
Tegnap dél környékén csináltam egy tesztet ami viszonylag erős pozi lett, vártam, hogy ma reggel erősebb lesz, direkt egész éjjel nem mentem pisilni, de ugyanazzal a teszttel most csak éppenhogy látszik, aggódom emiatt! Járt már valaki így?
2011. febr. 22. 06:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen. Nagyon sok baba gondolja meg még ilyenkor magát, de az is lehet, hogy most hígabb volt a vizeleted vagy gyengébb a teszt. Majd 1 hét múlva tesztelj legközelebb, ha nem jön meg.
2011. febr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok.. Nekem tegnap 2 teszt erős pozitív ma reggel első vizeletből teljesen negatív! Fogalmam nincs ez mi lehet...
2011. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sajnos az van amit első ír....
2011. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!