Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az oka? Februar 25-en...

Mi az oka? Februar 25-en jott meg multhonapban a menstruaciom. Termekeny napokon 03.07, 03.10-en is egyutt voltam a ferjemmel. Tegnap azaz 03.16-qn rettenetesen gorcsoltem ,annyira hogy magzatpozba fekudtem annyira fajt.

Figyelt kérdés
Azt hittem meg fog jonni,bar nagyon korai lett volna.Nem jott meg a menszeszem a mai napon sem. 25-en kene megjonnie. 26.-an kene tesztelnem. Mi az oka,hogy ennyire gorcsoltem?
2021. márc. 17. 20:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Senki? :(
2021. márc. 17. 21:31
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerinted belelátunk a hasadba, hogy megmondjuk?

Honnan a bánatból tudnánk, már ne haragudj?!


Ha ennyire aggódsz miatta, menj el orvoshoz.

2021. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra voltam kíváncsi. Hátha más is tapasztalt hasonlót. Világjárvány idején nem az első gondolatom volt orvoshoz szaladni. De azert köszönöm a segítséget! :)
2021. márc. 17. 23:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia! En is igy jartam hetvegen.Olyan volt mintha meg akarna jönni es ugyanez amit írtal magzatpózban tudtam feküdni. Viszont en annyiból nem terhessegre gondolnek, hogy volt mar egy es meg se ereztem. Igaz tudom minden terhesseg mas, meg azóta idősebb is lettem.

Én inkabb magamnál cisztara vagy ételintoleranciara gondolok.

Persze tudom en is orvos kene, de most nem olyan egyszerű ezt is meglepni.

Ha meg is baba lenne nagyon örülnek!

Majd írjal, hogy alakult Nálad. Érdekel.🙂

2021. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mindenkep irok!

Kezdodott az atlatszzo folyassal... A szurkalo erzest azota is tart egesten a mehemnel lenn,hat kivancsi vagyok. (Azota sem.jott meg.)Megvarom,h kesik es csinalok tesztet. Ha negativ ,probalok dokihoz eljutni. Olyan erzes,mint amikor mar terhes voltam es fejlodott a baba,de ehez meg nagyon korai lenne. Ezert sem tudom hova tenni a dolgot. :o

2021. márc. 18. 13:45
 6/13 A kérdező kommentje:
A cysta am nekem.is megfordult a fejemben. :( Vagy a mehen kivuli..
2021. márc. 18. 13:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Megjött azóta? Mi a helyzet?
2021. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem jott meg azota sem. Tegnap mar ritkabb a "szurkalo"erzes. 26-an lenne a nemvart.
2021. márc. 21. 01:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! 4-es vagyok nekem megjött azóta es ráadasul előbb, úgyhogy nálam tuti hormonzavar okozta.
2021. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miota probalkoztok a babaval? :) Remelem legkozelebb sikerrel jartok,oszinten drukkolok. :) Nekem azota sem jott meg,holnap probalkozom egy tesztel reggel. (Nem vart elott 4nappal) ha negativ tenyleg meg varom,h kessen.(ha fog egyaltalan) De sajnos nem vagyok egyturelmes tipus. :D
2021. márc. 21. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!