Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A multhonapban kesett kicsit...

A multhonapban kesett kicsit a mensim, juluis 27-en voltam . Most meg nem jott meg, szokott fajni a mellem azelott 1 hete, de most meg semmit sem erzek . Igaz volt hogy kimaradat a mell fajdalom?

Figyelt kérdés
szerettunk volna babat regebb es nem jott ossze , most pedig ahogy emlekszem kb augusztus 10 dike korul belem elvezett a parom , nem tudom hogy csak szimplan kesik , mert sokszor elofordult hogy rendszertelen , vagy tenyleg sikerult e !Ha terhes lennek, kene erezzek mar valamit es ha tesztelnek kimutatna mar? Mondjuk az aug.10-i aktusbol . Tobbi lent?

2015. aug. 28. 11:39
 1/10 A kérdező kommentje:
megkoszonnem ha valaki irna is :D
2015. aug. 28. 11:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha 10. korul volt aktusotok, akkor egeszen kozepidoben voltal, tehat eselyes lehet a baba, szoval inkabb tesztet csinalj, talan mar mutatna!!
2015. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 27.re nem vártam és még mindig nem jött meg. Holnap tesztelek :)

Elvileg igen lehetsz várandós!! :)

2015. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Félre irtam én 24.re nem vártam 2. Válaszoló vagyok.
2015. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Na megtalaltam vegre a kerdest :) szoval siman lehetsz terhes.. Sot .. Az hogy meg nem jott meg az eleve fura meg akkor is ha amugy kesni szokott.. most mar csinalhatnal barmilyen tesztet.. Kimutatna ha a 10.-eibol sikerult. Nekem a clearblue digi a 14.napon kiirta es a tobbi teszt is meg a 25/os erosseguek is a 12.naptol mar halvanyan de mutattak ..szoval a legbiztosabb az, ha csinalsz tesztet. Ugy tudom otthon a dm-ben lehet kapnj x-epil tesztet amiben 2db van es nem is draga kb 5-700ft lehet .. Vegyel tesztet es megtudod sikerult-e :) szoritok! :)
2015. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hat mondjuk nem lenne most jo ha terhes lennek , , csak akor lett volna jo mikor szeretteunk volna , mert most munkahelyet valtoztattam , varok meg vagy 2 =3 napot es tesztelek .
2015. aug. 29. 19:32
 7/10 A kérdező kommentje:
azert nem tesztelek meg , mert elofordult hogy sokat kesett !
2015. aug. 29. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi ujsag azota? Ha meg nem jott neg akkor inkabb vegyel tesztet szerintem
2015. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
meg nem jott meg, semmi jele sincs . de volt hogy 45 napra jott meg .. most meg csak a 35 napnal tartok :)
2015. aug. 31. 19:35
 10/10 A kérdező kommentje:
3as te teszteltel ?
2015. aug. 31. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!