Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar valaki dr Zatik...

Volt mar valaki dr Zatik Janos nogyogyasznal Debrecenben?

Figyelt kérdés
Ha igen kerlek mondjatok velemenyt rola.Sok jot hallotam mar rola , jovo csutortokon megyunk hozza a parommal , mert kisbabat tervezunk .Koszi a valaszokat
2008. dec. 4. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

nagyon jó,szimpatikus, megbizható és jó orvos

csak ajánlani tudom

2008. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Én egyszer a Klinikán voltam nála, de életem egyik legrosszabb élménye volt. Durva volt és bunkó. Persze ha a magánrendelésre mentek, ott biztos más lesz... Sajnos a legtöbb doki ilyen. :-(

2008. dec. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a férjemmel volt bunkó (nem orvosilag,:) más üzleti ügyben.) Olyan lekezelő, bunkó és kicsinyes volt, hogy ezek után, mint orvosban sem bíznék meg. Dr. Jánosyt tudom ajánlani, velem nagyon rendes.
2008. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
[link] itt mindent megtudhatsz. Szerintem nagyon rendes lelkiismeretes nagy tudásu orvos. Mikor ott voltam Németül magyrul és angolul folyékobyan beszélt több beteggel. Sok betege van elég sok a külföldi is. Biztosan ne véletlenül. A rendelője a legjobb amit valaha láttam a trarifa 10000 alatt. Nagyon empatikus, de gyors és határozott. Ha nem vagytok egy hullámon akkor nehéz, mert elég különleges a felfogása. Nagyon jól feloldja a feszültséget, az asszisztensnője nagyon kedves.Mindenkinek csak ajánlani tdom, különösen aki még nem járt nőgyógyásznál... Engem életem első vizsgálata során vagy 1 0 orvsotanhallgató megstirolt, elég koszos körülnények közott egy meg is vizsgált a doki mellett... felért egy nemi erőszakkal, felejthetetlenül negativ élmény volt, igaz nem kellet fizetni,, de inkább duplát fizettem volna mint koszos gyürött köpenyes diákok előtt kitárulkozni...A klinikán az is bunkó dolgokat csinál aki egyébként normális lenne....
2009. nov. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
79%

Sziasztok!


Én nemrég voltam nála az itt olvasott pozitív vélemények miatt,de csalódás volt.A problémámat kinevette és 15 percig azt kellett hallgatnom, hogy lehet csak bebeszélem magamnak, meg minden nő máshogy viszonyul az ilyen dolgokhoz,stb...Mondtam neki, hogy egy visszatérő hüvelygyulladást az ember érzi és nem bebeszéli magának,nem viszonyulás kérdése,pláne előző orvosi kezelések után!És igenis engem akadályoz a nemi életemben,stb..problémát jelent!Végül hajlandó volt megvizsgálni és bár mondtam neki hogy kb féléve volt rákszűrésem ő eldöntötte hogy most is lesz mielőtt még válaszolhattam volna, hogy egyáltalán akarom e..Persze ez is a pénz miatt volt, hogy többet fizessek..Aztán a "nevetséges" problémámra felírt vagy 6-7 receptet, hogy észnélkül tömjem magamba meg a hüvelyembe hétről hétre egymás után őket,hátha segít...mindezt a kenet eredményeinek tudta nélkül.

Nem értem hol itt a profizmus, a kommunikáció a beteggel, a pontos diagnózisról már nem is beszélve.Mindezért kiadtam 8000Ft-t,a semmiért.

2010. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Most voltam nala eloszor es utoljara.

1.Ha van idopontod hozza, ha nincs, a varakozasi ido minimum masfel ora. Amikor bemesz es szova teszed, meg o van felhaborodva.

2.Diszkreciot hirdet a honlapjan, ehhez kepest kijon a varoba es fennhangon szetkurtoli, 'ja, maga jott a gezcserere'.. kinek mi koze hozza h miert ulok ott??? Hol van itt az orvosi titoktartas?

3.Ugy csinal vegig egy fajdalmas beavatkozast, h nem erzestelenit, pedig kertem. Folytak a konnyeim es reszkettem, mint egy nyarfalevel a fajdalomtol. Egy kedves, empatikus megnyilvanulasa sem volt mindvegig. Emberileg nalam leszerepelt.

4.Borsos arai vannak, ugy tunik, nem is szol masrol, kulonben nem hivna be a rendelesere 2x annyi not,mint amennyit el tud latni.

1 szo mint 100, szeretnem elfelejteni mindazt a fajdalmat es megalaztatast, amit ateltem nala.

2016. dec. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!