Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha norcolut szedése után...

Ha norcolut szedése után megjött,akkor biztosan nem vagyok terhes igaz?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén,hogy kicsit bűntudatom van,hogy elkezdtem szedni(orvos írta ki természetesen).

40.ciklusnapon sem jött meg a menstruációm,de a 38.napon teszteltem,a tesztem negatív lett. Ez alapján nem voltam terhes mikor elkezdtem szedni,de megfordult a fejemben,hogy késői peteérés is lehetett volna ennyi erővel,viszont akkor meg ha sikerült volna,elvitte volna a babát. Vagy el is vitte,vagy lehet hogy ott sem volt.


2021. márc. 21. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Norcolutot, duphastont, Utrogestant úgy szedünk, hogy : ha nem jött meg a menzesz már egy ideje akkor ciklusnaptól függetlenül

Utrogestant peteeres után ha a progeszteron pótlás a cel. Szeded 10 napig pé utan. 11. Nap tesztelsz ha negatív akkor a 11. Napon már nem szeded be. Vársz 1 hetet. Ha 1 hét múlva sem jött meg tesztelsz meg 1et ha az is negatív várod a menstruációd.

2021. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De gondolom a norcoluttal hozták meg a menzeszed. Szerintem 40 nap után még nem kéne gyógyszert szedni menzesz elmaradás miatt. Ha belegondolsz 1 hónapot sem maradt ki és esélyt se adsz a szervezetednek, hogy gyógyszer nélkül működjön. Tudom tudom mindennap számít IRem van volt megbolondulva az én ciklusom is, novemberben 44 napra jött meg, utána többször 28 napra aztán most 35 napra.
2021. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem minek gyógyszer ilyen hamar. Ha meg terhesség benne lenne a pakliban uh nélkül be se szedném. Nekem most 3 mensim is elmaradt, elmentem dokihoz. Nem is írt fel gyógyszert. Két napra rá meg jött. Nyilván pszichésen bennem volt, hogy mi van ha mégis baba van, uh-n láttam, hogy nincs és kész. Szerencsére odabent minden rendben volt. Nem is tudom minek írnak fel norculutot sok embernek.

Nekem mondjuk a hormonokkal lehet gondom, megyek tovább dokihoz.


Még annyit fűznék hozzá, hogy nekem mikor 38-40 napra jön meg akkor elmarad az ovum. LH tesztet szoktam csinálni és ilyenkor soha nem pozi



Nálad mivel doki nem látott nem lehet tudni miért nem jött meg a mensi, minden esetre a gyógyszeres meghozáshoz nem folyamodtam volna. Évente egyszer meg természetes, ha kimarad egy teljes ciklus.


A babához sok sikert kívánok, és ne töpreng rajta, mi lett volna ha. Ha negatív volt a teszted, nem voltál terhes. A végtelenségig meg nem szabad reménykedni :)

2021. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen utolsó igazad van,de a doki meggyőzött,hogy szedjem,mivel tavaly októberben is csinált ilyet,akkor 38 napot késett.

Igen,norcoluttal hozta meg a menzeszem.

2021. márc. 21. 15:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek szántam,de köszi utolsó,neked is igazad van..
2021. márc. 21. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!