Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit jósol az LH...

Szerintetek mit jósol az LH teszt? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Ma hajnalba felkeltem pisilni, csak úgy random jött egy ötlet mi lenne ha csinálnék egy terhességi teszt és egy ovulációs tesztet. (olvastam hogy azLH tesztel kimutatható már a korai terhesség is.)


Mivel holnap kellene megjonnie így úgy voltam csak kíváncsiságbol.


És az LH teszt elég erősen pozitív, de a terhességi teszt negatív.


A történet az hogy már több mint féléve próbálkozunk a babával, én elmentem nőgyógyászhoz múlthonapban és ott azt mondta hogy nem lát peteérést. Írt is fel gyógyszert amit most mensi alatt ha megjött kell hogy szedjek (Clostrybegi). És most nem tudom mennyire adjak a LH teszt pizivitására, vagy létezik ilyen hogy a ciklus végén 1 nappal van peteérés mégis?


Jaj lányok már nagyon szeretnénk babát, nem tudom mit higyjek.


Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!

27/L


2021. márc. 19. 05:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem késik kár agyalni.

Nekem az LH teszt 11.dpo-n erős pozi volt és a facelle hcg teszt is halvány pozi lett.


Mivel clostyt írt a doki nincs peteérésed sem. Lehet ez miatt a magas LH. Milyen vizsgálatok voltak, amire írta a bogyót? Milyen hosszúak a ciklusaid? Ha ovu jelezne este már negatív lesz az LH teszt. Vagyis legalább halványabb.


Ha pozi lesz este is akkor vagy van remény babára vagy valóban a hormonokkal van gond. 10-es hcg tesztet próbáltál? Bár elvileg már a 25-nek is derengenie kellene terhesség esetén pozi LH teszt mellett.

2021. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Az a helyzet , hogy az orvos sima hüvelyi ultrahangból ilyen következtetésre jutott, nyilán én nem értek hozzá ilyenkor mit lát vagy mit nem lát az orvos az ultrahangon, de azt mondta az első clostry beszedése után menjek vissza a ciklusom 10-14. napján és megnézi történt e valami. Ha nem akkor megyünk tovább vérvételre.


A ciklusaim rendszeresek 30 naposak szoktak lenni.

Este csinálni fogok újabb Ovu tesztet, már csak kíváncsiságból is.

Reggel 25-ös hcg tesztel néztem. De ma veszek 10mlu-s tesztet is.


Igazából nem élem bele magam. Csak a remény -

2021. márc. 19. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Egy egy tesztet megér. Ha meg megjön a mensi lesz peteérés a clostytól. A doki ellenőriz uhval ami szuper, kell is, hogy ne legyél túlstimulálva. Sok szerencsét!
2021. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. márc. 19. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!