Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség 7. hetén járok....

A terhesség 7. hetén járok. naponta szoktak lenni apró görcseim 5-10 perces ami aztán el is múlik, ami kisugárzik a lábaimba is, mintha meg akarna jönni, szerencsére vérzés még nem párosult hozzà. nektek volt ilyen? holnapután megyek először dokihoz.

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez normális. Amíg nem erősebb mint egy mensi görcs és nem akadájoz a napi tevékenységekbe addig normális :)


A vége felé az is normális lesz, ha nem tudsz járni xD

Egyszer úgy jártam, hogy reggel felkelve nem bírtam menni. Minden lépés iszonyat fájdalom volt egyoldali combtőbe. Délutánig nem múlt elmentünk a sürgősségire, odabent minden rendben volt, majd közölte, hogy semmi gond nincs csak terhes XD aztán hozzácsapta amíg nincs vér vagy nem fáj minden pózban addig nincs baj. 31 hetes voltam akkor.


Szóval nyugi és jó egészséget :)

2021. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én mindent kibírok, csak legyen minden rendben, már izgulok az első vizsgálat miatt. köszi a pozitiv energiákat :)
2021. márc. 22. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a vizsgalaton? Mindent rendben talaltak?
2021. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
minden rendben igen, azt mondta a görcsök normálisak, fejlődik szépen és ezért van :)
2021. márc. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!