Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjak holnaputánig?

Várjak holnaputánig?

Figyelt kérdés
Ma van a nemvart napja. Teszteltem egy elég halvány pozitívat. Igazából még az a kategória amit negatívnak veszek. (elég sok ideje próbálkozunk, már tényleg csak a nagyon egyértelmű erős csíkot veszem pozinak.) Ha holnap tesztelek erősödhet vagy várjak holnaputánig? One step 10-es teszt.
2018. dec. 31. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz akar mind a ket nap, holnapra mar jobban kellene mutatnia dr holnaputan meg plane, sok sikert es boldog uj evet :)
2018. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Csak mert valahol olvastam hogy ez a fajta 10-es teszt mégsem 10-es. :) Boldog Újévet kívánok neked is! :)
2018. dec. 31. 20:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Figyelj az a teszt nagyon rossz!!! Decemberben teszteltem pozit, predictor early 9 doo halvany pozi, nemvarr napjan mar ugyanezen a teszten a ket csik egyforna erossegu volt. A one steppen ugyanekkor szinte semmi se latszott. Vegyel egy normalis tesztet.
2018. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt utólag olvastam én is. Hát holnap még felhasználom ezt a fajtát, és akkor majd ha nyitva lesz a gyógyszertár veszek másikat. Addigra gondolom már a 25-os is kimutatja :)
2018. dec. 31. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Akar csak en irtam volna...:)

Tegnap volt a nemvart napja, alig lathato pozit teszteltem, szellemcsiknak is vettem, ma picit erosodott, holnap veszek predictort.

Te teszteltel?

2019. jan. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nos?
2019. jan. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? 🙂
2019. jan. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen teszteltem, icipicit mintha erősödött volna, szabad szemmel is jobban látszik de még mindig nem az az erősség amit már elhinnék. Holnap irány a gyógyszertár. :) lehet hogy ez valóban nem is 10-es erősségű?! :/
2019. jan. 1. 08:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkabb az a baj h gagyi....en is betlrendeltem de kidobtam, mert nagyon halvany a csik. Nekem 16dpon kezdett rendesen latszani, amikor a dragabb tesztekrol mar leugrott a csik 1 mp utan. Inkabb tobbet fizetek de nem idegesitem magam halvany csikokkal.
2019. jan. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amugy kedves kerdezo, ez valoszinuleg pozi lesz. Nincs keped?
2019. jan. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!