Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet? Kezdjek pánikolni?

Miért lehet? Kezdjek pánikolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 napja erős hüvelyi folyásom van. Szagtalan, tojásfehérjés színű. Múlt hónapban volt ilyen , de akkor alig jött valami. Voltam orvosnál mert terhes tüneteket produkáltam és teszteltem, negatív lett a teszt és a vizsgálat is.


Hormonzavar miatt fenn állhat a folyás? Nagyon zavar mit tudnék ellne tenni?

Elméletileg ovum múlt héten csütörtökön volt. 28-30 napos a ciklusom



2021. márc. 22. 10:59
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív, mégis miért gondolsz terhességre? Nem vagy terhes.
2021. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Sok ilyet olvastam már, uh-n nem volt semmi majd később mentek vissza és látszódott. A tesznél meg kevés volt a hcg ezért lett negatív.


Tüneteim:

Mellérzékenység és fájdalom, akkor is mikor csak elmegyek pisilni a bimbóm fáj,ha hideg van akkor is. El van sötétedve.

Gyakori hányinger érzet, görcsök a méh környékén. Február elején pecsételőm volt, márc. elején is az volt rendes mensi helyett.

Enni nem tudok. A pecsételő után voltam orvosnál. Gyakori izzadás a semmitől.

Mivel nagyon parás típus vagyok ezért néha megy a hasam.

2021. márc. 22. 13:18
 13/39 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív akkor nem vagy terhes. Amúgy terhességi tünetek legkorábban a mesi elmaradása után 6. héten jelentkeznek.
2021. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as,

Akkor kérlek mond meg mitől lehetnek ilyen tüneteim.

2021. márc. 22. 14:12
 15/39 A kérdező kommentje:

Nem beszélem be magamnak, de nagyon tartok a terhességtől

Nem tunám eltartani. A barátom most érettségizik. Anyagilag mindkettőnk nem tudna eltartani egyet. Mivel sokszor túl gondolom a dolgokat, ezért felmerült bennem az hogy mi van ha mégis és túllépném az abortusz végezhetőségének idejét.

2021. márc. 22. 14:14
 16/39 A kérdező kommentje:
Nekem megjövőre kellenem érettségizni. Mivel vallásos a suli ezért félek hogy ha terhes lennék akkor nem engednének oda járni. Az esti sulin gondolkodtam , de az a baj vele hogy semmi támogatást nem kapnék .Anyám elbukná az adókedvezményt és a többi kedvezményt, támogatást. Tb-t meg magamnak kéne fizetni. Tb mindenhez kell , munkát nem tudnék vállalni
2021. márc. 22. 14:18
 17/39 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd első napja?
2021. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
dec 28
2021. márc. 22. 15:00
 19/39 A kérdező kommentje:
Az szépen 6 napig tartott, nemvolt semmi bajom
2021. márc. 22. 15:01
 20/39 anonim ***** válasza:
Azóta nem volt menstruációd?
2021. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!