Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet? Kezdjek pánikolni?

Miért lehet? Kezdjek pánikolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 napja erős hüvelyi folyásom van. Szagtalan, tojásfehérjés színű. Múlt hónapban volt ilyen , de akkor alig jött valami. Voltam orvosnál mert terhes tüneteket produkáltam és teszteltem, negatív lett a teszt és a vizsgálat is.


Hormonzavar miatt fenn állhat a folyás? Nagyon zavar mit tudnék ellne tenni?

Elméletileg ovum múlt héten csütörtökön volt. 28-30 napos a ciklusom



2021. márc. 22. 10:59
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

neked volt egy korábbi kérdésed is, ugye?

ne izgulj, azóta már pozitív terhességi teszted is lenne és a doki is látta volna a terhességet az uh-n. de a biztonság kedvéért vegyél egy tesztet és reggeli első vizeletből csináld meg, ez meg fog nyugtatni. :)

nőgyógyászhoz pedig mindenképp érdemes lenne menni, mert bármi probléma lehet ami ezt okozza. hány éves vagy? alapvetően beállt már a ciklusod?

2021. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
17 vagyok. 1vagy 2 nap késéssel megjött.
2021. márc. 22. 16:18
 33/39 A kérdező kommentje:

20as

Azóta nem volt normális mensim

2021. márc. 22. 16:21
 34/39 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább hormonprobléma lesz. Ne idegeskedj előre, mert az sem tesz jót. Ha nincs semmi az ultrahangon, teszt negatív akkor nincs baba.
2021. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Van egy kis gond. Egész este pattanó és morgó hangokat hallottam és éreztem is.Mint mikor egy lufi durranna ki. El kezdett lüktetni a hasam , eddig még sosem volt ilyen.
2021. márc. 22. 23:26
 36/39 anonim ***** válasza:
Ha görcsölnél azzonnal hívd a mentőket! Lehet nem is nőgyógyászati gondod lesz.
2021. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy mégis csak terhes lettem. Szakgimibe járok és egyházi az iskola. Nem fogják engedni hogy ott maradjak így megszűnik a tanulói jogviszony, és a tb-m is. Várandósan nem lehet dolgozni. Anyám beteg és nagyon sok pénz kell a gyógyszerekre. Albérletben lakunk . Az adókedvezményt nem fogja tudni megkapni anya. Így mit tehetek. A párom leszarja a dolgot.. A család többi tagja nem segít. 2 öcsém is van. A leendő gyermekemet örökbe adnám. Kihez forduljak hogy segítsenek? A kórházi kezelést fizetni kell ha nincs tb-m.
2021. márc. 24. 11:24
 38/39 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ez történik most veled. Sok erőt és kitartást! Küldöm két szervezet linkjét, amikkel esetleg felveheted a kapcsolatod, ők segítenek az ún. "krízisterheseknek", akik örökbeadás mellett döntenek.

[link]


[link]


Vedd fel a kapcsolatot valamelyikükkel - rajtuk kívül több hasonló szervezet létezik, nézz szét a neten. Biztos, hogy fogsz segítséget kapni. Nem lesz semmi baj!

2021. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Mi van a papíron amit kaptál? Mennyi idős terhes vagy?
2021. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!