Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy védekeztek, hogy ne...

Hogy védekeztek, hogy ne legyen kistesó?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 00:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hormonmentes spirál
2021. márc. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Fogamzásgátlót szedek. A spirált ajánlották még, de már a tudattól, hogy egy tárgyat helyeznek el bennem, kiráz a hideg. Óvszert párom nem szereti, és nem szeretném, ha egyoldalú lenne a dolog. Ezért maradt a fogamzásgátló. Nincs kifogásom ellene, régen is szedtem.
2021. márc. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Mi megszakítással. A lányunk előtt is így védekeztünk évekig. Nyilván egyikünk se dől a kardjába, ha esetleg mégse védene, de nekünk ez az egyedüli járható út jelenleg.
2021. márc. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Elkotettem magam. ...
2021. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerrel
2021. márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
Hormont nem szedhetek trombózis miatt, gumi után viszketek, spirált vallásom tiltja (mert ugye annál megfogan, csak nem tud beágyazódni - de egyébként is van barátnőm, aki mellette lett terhes). Úgyhogy megszakítás, azért középidőben néha gumi és utána pár nap hüvelykúp (az élet szép...). 20 éve beválik, mínusz két tervezett gyerek. A harmadik gyerek után majd elköttetem magam.
2021. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Óvszerrel
2021. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%

Középidőben óvszer vagy megszakítás, a többi időben semmi. Fog. gátlót nem szedhetek, hormonos spirált nem bírta a szervezetem, gyöngy sem jó mert fémallergiám van, kipróbáltam azt az új fog. gátló tablettát amit trombózis hajlam mellett is lehet, hát a gyomrom kikészült tőle 🙄😞

Így maradt az elején említett védekezés.

2021. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%
Megszakítás
2021. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

Én is nézem mikor peteérésem van mert van jele, akkor együtt se vagyunk véletlen sem. De az a baj, mikor született a gyerekünk, tervezetten, hát nem középidőben fogant, hanem jóval később.. Szóval ezt sem tartom biztosnak :(

Nálunk marad ez, amikor tuti peteérés akkor kihagyjuk, amúgy óvszer vagy megszakítás, ennyi.

2021. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!