Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A bimbóudvar besötétedése, és...

A bimbóudvar besötétedése, és extrém mellfájdalom lehet a terhesség nagyon korai jele?

Figyelt kérdés
Tapasztalt bárki ilyet még a pozitív terhességi teszt előtt?
2021. márc. 27. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem, ez csak PMS.

Mellbimbó sötétedés amúgy is később van. Nekem mindkét gyereknél 15hetes koromra lett sötétebb.

2021. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értem. Olyan szempontból vagyok szkeptikus, hogy korábban soha nem tapasztaltam ezeket PMS-tünetként. A mellem sem szokott fájni.
2021. márc. 27. 22:07
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk gépek, nem lehet mindig ugyan az a tünet.

Ha kétséged van tesztelj, ha tünet van van hcg is.

Facelle, predictor ovu után 9 nappal, egyértelműen mutatja.

2021. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
A bimbó sötétedés valóban nem korai terhes tünet. Az fél idő körül történik meg. Mellfájdalom az meg pms és terhes tünet na meg ovus tünet is. Szóval nem lehet ezek alapján tippelni. Minden esetre ha mégis terhesség okozná már nem kellene a két csíkot keresni a teszteden. Tesztelj és kiderül.
2021. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem spec a bimbósötétedés volt a legelső tünetem, szóval nem feltétlenül igaz az, amit a többiek mondanak. Fájdalom is volt, bár nem olan kibírhatatlan inkább feszülés. Szóval simán lehet. Tesztelj.
2021. márc. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát nekem szokott menzesz előtt is lenni mellbimbó változás. Terhesen persze sokkal kifejezettebb volt.
2021. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a bimbó- és a bimbóudvarsötétedés az első terhességnél kb. a nem várt után 4-5 nappal már jelentkezett, de extrém mellfájdalom nem volt.

Ahogy más is írta, nem vagyunk gépek, nem mindenkinél jelentkezik és nem egyidőben minden tünet.

De a legelső tünet mindenképp a nemvárt elmaradása.

2021. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na mi lett kérdező?
2021. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Megvárom, hogy a menstruációm (remélhetőleg) elmaradjon. Update-elek pár nap múlva. :)
2021. márc. 30. 10:58
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Ja, hogy még menstruáció közelében sem voltál amikor a kérdést feltetted? Akkor hogy lenne a terhességtől amikor még be sem ágyazódott? 🙄
2021. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!