Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján 100% a terhess...

Nem várt napján 100% a terhesség kimutatása?

Figyelt kérdés
Holnap kellene megjönnie szóval holnap reggel csináljak tesztet vagy inkább a 2.napon csináljak a biztosabb eredmény miatt? Már 2 napja olyasmi hasfájásom van mintha megjönne de a melleim nem fájnak pedig nálam az is tünet szokott lenni a mensi előtt. Olvastam, hogy másnál is ilyen fájdalmak voltak nem vártkor.
2021. márc. 28. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan
2021. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy 32 napos szokott lenni a ciklusom általában
2021. márc. 28. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát én a 3. napon csináltam, és halvány pozitív volt, pedig 10-es teszttel csináltam. Ettől függetlenül nem volt semmi gond, itt szuszog mellettem a kiscsaj azóta. De ha rögtön első nap csináltam volna, akkor lehet, hogy még halvány se lett volna. A melleim egyébként nekem is érzékenyek voltak már a nemvárt előtt, mensiszerűen görcsöltem, meg ilyen fura érzésem volt már előtte egy héttel, nem tudom hogy leírni, mintha a föld felett jártam volna egy méterrel. Ki voltam simulva, le voltam nyugodva, pedig én hamar felkapom a vizet sajnos, de akkor mintha kicseréltek volna. De nem is gondoltam, hogy baba van, az volt az első próbálkozós hónapunk, álmomban nem gondoltam volna, hogy elsőre összejön.
2021. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ovutól függ. Ha az tolódott a hónapban, akkor a teszt is később mutatja ki, de szabályos, pontos ciklus esetén a nemvárt napja általában megbízható.
2021. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4-es írja. Ha tudod az ovu napját pl lh teszt miatt akkor ifen a nem várt napján mutatja a terhességet a teszt.
2021. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod az ovu napját 100%, hogy kimutatja. Nekem 10. Dpo-n már egyértelműen pozitív lett.
2021. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csináltam 25.-én egy early tesztet azt negatívnak láttam, majd 26.-án a papír 500 Ft-os tesztből (nem x-epil nincs pontos neve) egyet az is negatív lett szóval akkor majd holnapután csinálom a másodikat ha addig nem jönne meg. A naptár szerint 15.-én volt ovulációm akkor együtt voltunk és előtte 3 nappal is majd ovu után 2 nappal is. Egyébként köszönöm a válaszokat :)
2021. márc. 28. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Miujsag kedves kerdezo?:)
2021. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!