Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor teszteltetek a...

Ti mikor teszteltetek a gabriel terhességi teszttel? Ki mutatta pozitívat?

Figyelt kérdés

Ma teszteltem x epil, de extra halvány csík lett.

Gondoltam vasárnap tesztelem a gabriel nevű tesztet, sokan mondták h jó. Vélemények?



2015. márc. 5. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor már késett 2-3 napot. Erős pozitív volt. Gabriel-t használtam mindhárom terhességnél.
2015. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 hetes késésnél. Erős pozitív lett.
2015. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-3 napja késett, délutáni vizeletből is erős pozitív lett.
2015. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. 4 napja késett, du-i pisiből erős pozitív lett.
2015. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kivétel vagyok, nekem több mint 6 hetesen sem volt erős pozitív. Fele olyan erős volt a csík mint a másik, egészséges gyermekem született.
2015. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már 1,5 hete késett mire eszembe jutott,hogy nem jött meg.Egyből erős pozi lett a tesztem nem reggeli mintából.Később kiderült,hogy mensi előtt 5-6 nappal estem teherbe.Úgyhogy ha azt nézzük akkor ovu után 19 nappal lett a teszt készítve :)
2015. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én akkor vettem egy Gabriel tesztet, amikor 1 hete késett. Soha életemben nem vettem terhességi tesztet előtte, ezt adták a gyógyszertárban. Reggel csináltam, frankón látható volt, hogy pozitív.
2015. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!