Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet tezstelni?

Mikor lehet tezstelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal 15 en. 19en es 27en voltam egyutt vedekezes nelkul. Ovum naptar szerint 24 en volt. Ma reggel mosogatas kozben roszul lettem.

Szedultem és el is ájultam. Soha nem volt meg ijen.

Mikor lenne erdemes tesztelnem? pls..



2021. márc. 28. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
El irtam bocsi.. *tesztelni*
2021. márc. 28. 14:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még be sem ágyazódott, a rosszulléted nem ezért volt. Tesztelj ha nem jön meg.
2021. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha hamarabb volt uvum.. Mert ez csak naptar sgerint volt 24en.. Mivel 15en is egyutt voltam vele igy sem lehetseges? Hallottam mar spontan pete érésről 🙄
2021. márc. 28. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a spontán peteérés mint fogalom nem létezik. az azt jelentené, hogy spontán a 8. ciklusnapon is van peteérés, meg a normál 15. ciklusnapon is.

a spontán peteérés alatt arra gondolnak, hogy előbb van a peteérés, de az azt is jelenti általában, hogy előbb is kellene megjönnie.

együttléttől számított 14. napon már tesztelhetsz, leghosszabb esetben is addigra beágyazódik a baba.

2021. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tesztelt amikor csak akarsz.

De ha az ovud papíron 4 napja volt, nyugodtan várhatsz még vagy 10 napot hogy a papíron nemvárt megjön vagy nem....

2021. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelni barmikor lehet, de ertelme csak akkor van, ha mar kesik a menstruaciod legalabb 1, de inkabb 2-3 napot.
2021. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezt a rosszullétet nem terhesség okozta. A korábbi együttlétből sincs még esély. Ha nem tudod az ovud akkor a lehetséges aktustól 19 napra lesz biztos a teszt.
2021. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!