Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menstruáciom elmulása...

Ha a menstruáciom elmulása után 4. nappon voltunk együtt a párommal meg ma hajnalba de ott nem birtunk a végéig érni szoval nekem volt orgazmusom neki viszont nem ... elő váladékból is lehet baba? Én ugy tudom !

Figyelt kérdés
3 nap mulva lessz az ovum ha mindent jol számoltam van esély rá hogy össze jöjjön a baba ? 19-én volt az első menstruációm napja és 23 -án mult el 27 én voltunk együtt a párommal
2021. márc. 29. 04:13
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Esélytelen.
2021. márc. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok belemászni a magánéletetekbe, de minden rendben van a pároddal? Havonta párszor vagytok együtt és akkor se tud elmenni? Azért ebben érdemesebb lenne mélyebbre ásni
2021. márc. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ácsi ki mondta egy szóval is hogy havonta vagyunk együtt? Egy szoval se mondtam igaz hogy hetezik dolgozik de az nem hónap ahogy te beszélsz
2021. márc. 29. 09:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem ha ér valamit hogy mielőtt megjött 19 -e előtt is együtt voltunk és pont 19-én is csak ugye ahogy végeztünk rá 5 percre kb megjött
2021. márc. 29. 09:21
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem az volt a baj hogy nem tudott elmenni azért nem értünk a vegére csak hajnal egy óra volt nekem meg nem sok kedvem volt fáradtan...
2021. márc. 29. 09:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha 3 nap múlva lesz az ovud, akkor 5 nap telik el az utolsó aktus és az ovu között, ha jól számolok. Hát csoda kell, hogy ebből bébi legyen, pont a legtermékenyebb napokon nem vagytok együtt. Ráadásul az utolsó együttlétkor el se ment a párod, szóval nem értem, hogy miért pontoznak le, amikor azt írom, hogy ez esélytelen. :D ha tudja, hogy 3 nap múlva lesz ovulációja, de 2 napja voltak együtt utoljára, amikor a férfi el se élvezett, akkor hogy lesz ebből gyerek azok szerint, akik lepontoztak? Kíváncsi vagyok.
2021. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, nekem mindegy, de ha babát akartok legalább ovu környékén 2 naponta illene együtt lenni, még akkor se tuti hogy egyszerre sikerül. Tölts le egy menstruációs naptárt, az mutatja
2021. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!