Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hány nappal lett pozízit...

Kinek hány nappal lett pozízitív a terhességi tesztje menstruáció előtt? Vagy együtt lét után hanyadik napon pozitív? Tudom az a tuti ha kimarad, de kiváncsi vagyok. Nekem általába 3 nappal előtte az volt, de korábban nem teszteltem.

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Én együttlét utáni 27.nap teszteltem pozitívat. :)
2020. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Mivel mindannyian akkortájt fogantak, amikor kb meg kellett volna jönnie, 2-3 hét késésnél lettek pozitívak a tesztjeim. Sosem tudtam, mikor hoztuk őket össze, nem csak gyermeknemzés céljából szeretkezünk a férjemmel. 🤷🏼‍♀️
2020. nov. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz előtt 4 nappal már halvány pozit teszteltem. Viszont nekem 31 napos a ciklusom. Akkor volt a 11 dpo. 14+1 hkm
2020. nov. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz előtt 4 nappal pozitiv volt a Predictor es a Facelle is. 10.dpon. 12+4 hkm
2020. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

11.dpo-n 31 napos ciklus mellett 4 nappal mensi előtt (nekem 15 napos a luteális) facelle teszt halvány pozi lett és x-epilen is derengett pedig az ugye 25-ös.


Egész napos émelygés és megszédülés miatt teszteltem ilyen hamar.

2020. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsi de mi a dpo van már 3 gyerekem de hogy ez mi nem tudok rá jönni 😁😁😁😁

Nekem 28 a ciklusom így szokott 3 nappal előbb pozi tesztem lenni

2020. nov. 2. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ovuláció óta eltelt napok száma.

Days past ovulation, azt hiszem így van leírva angolul. :)

2020. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Predictor early-vel kimaradás napján még negatív volt, 4 nappal később lett csak pozitív.
2020. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki rá néz, mert érdekli. Nekem 9dpo délután nagyon nagyon halvány + lett
2021. jan. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!