Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódom, h esetleg terhes...

Aggódom, h esetleg terhes lehetek. Szerintetek így is megtörténhet?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok,amióta menstruálok, egyetlen egyszer fordult elő, h késett a mensim egy hónapot, de akkor nagyon nagy sokk ért. A párommal kb 3 hónapja rendeltük fogamzásgátlás céljára méhszájsapkát, amihez spermicidet is használtunk. Minden aktus után ellenőriztem, h a helyén maradt-e és a használati útmutatónak megfelelő ideig hagytam bent. Mindent a leírásnak megfelelően csináltunk.

Nekem többnyire 26 naposak a ciklusaim, de néha 28 napra jön meg, ezért nem aggódtam. Ma van a 29. napom, de semmi konkrét jele annak, h meg akarna jönni. A melleim tompán fájnak, de mielőtt meg szokott jönni, előtte kb 2 nappal megszűnik ez a fájdalom. Ez pms lenne? Illetve, mielőtt megjönne, rendszeresen tapasztalok rózsaszín folyást a mensi előtt 1-2 nappal. Még nem akartunk gyermeket. Nektek mi kilülönböztette meg a pms-t a terhességi tünetektől?



2021. ápr. 2. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem különböztette meg, azon kívül, hogy az ébredési hőm magasabb volt (de gondolom te azt nem méred, így nem lenne viszonyítási alapod, hiába kezdenél hozzá holnap). Holnap szerintem találsz nyitva tartó patikát vagy drogériát, és vehetsz egy tesztet. Remélem, tényleg nem lesz semmi baj, csak késik :-/
2021. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Leírás szerint 94-96 %-os védelmet nyújt, szóval sajnos bármi lehet.

Csinálj terhességi tesztet, lehetőleg reggeli első vizeletből.

2021. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Holnap reggel, munka után beugrok egy gyógyszertárba és talán meg is nyugtat az eredmény. Bízom abban, h csak a fokozott stresszhelyzet okozza a késést.

Köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 2. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
A stressz tényleg elég valószínű ok a késésre. Reméljük, tényleg csak az okozza.
2021. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!