Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a beágyazódás megtörtént...

Ha a beágyazódás megtörtént 100% hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

12.-én szexeltünk a férjemmel és rá 1-2 nappal szúrós fájdalom az alhasamban viszont tegnap este csináltam egy tesztet ami nem mutatott terhességet azt hittem azért mert nem reggeli pisiből készült ezért ma reggel is csináltam de az is 1 csíkot mutatott.

Előfordulhat hogy a beágyazódás megtörtént tehát terhes vagyok annak ellenére hogy mind két tesztcsík negatív lett? A férjem azt mondja hogy túl korai volt a teszt mert 9 napos dolgot nem mutat. És ha a teszt nem megbízható? elég olcsó volt...movo romed gyorsteszt a neve.

Nektek mi a véleményetek?


2016. nov. 21. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Az a véleményem, hogy az sem biztos, hogy az beágyazódás volt tekintve, hogy a beágyazódás kb 10 nappal a megtermékenyülés után következik be.


Aktus után két héttel érdemes először tesztelni.

2016. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjefnek igaza van. Aktus után kb 14 nappal mutat a teszt eredményt. De ha akkor sem is lehetsz még terhes. Nekem 6 nap késés után lett cdak pozi a tesztem. Ne kattanj rá ennyire mert beleőrülsz. 20hkm
2016. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Uh...


A szúró fàjdalom itt max a peteérés lehetett, de semmiképp beàgyazódàs.

Ahogy ìrta az 1# es, aktus utàn 14 nappal érdemes legelőször tesztelni, addig felesleges.

Pláne ìgy.

2016. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Beágyazódás ideje aktus után nagyjából 10 nappal.

Hcg hormon teszt által is mérhető szintje: aktus után 14 nappal.

Terhestünetek: 14 nap után valamikor.

Az a szurkálás nem lehetett beágyazódás.

És ha meg is történne a beágyazódás, az sem mindig sikeres, tehát nem feltétlen lesz belőle terhesség.

Ne tesztelj 9. napon, van akinek a 14.-en se mutatja ki, előtte nem érdemes.

2016. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Komolyan ennyire unatkozol magadat figyeled ejjel nappal ?

Ha nem jon meg tesztesz ennyi

2016. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!