Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 12 napos a luteális szakasz...

Ha 12 napos a luteális szakasz akkor a 12.napon már kimutatja a teszt, ha pozitív?

Figyelt kérdés

Ma kellet volna megjönnie. Még eddig semmi jele.

Tegnap csináltam egy tesztet az negatív lett

Igaz 25ös teszt volt


2021. ápr. 3. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A mai napból azért még van pár óra :) Ha terhes vagy, akkor holnap már mutatnia kell. Ugye azért a 12 nap is úgy van, hogy ovu lehet az lh csúcs napján, vagy 36 órán belül ami már okozhat 1 napos eltérést. Ezért szokás úgy mondani, hogy a luteális lehet 12-16 napos ezen belül egyénenként fix +-1 nap. Tehát, ha neked 12 napos akkor néha lehet 11 vagy 13 napos.


25-ös teszt pedig butaság késés nélkül, alapból a 14 napos luteális mellett is inkább a nem várt napján, tehát 14. napon szokott a 25-ös pozi lenni. Előtte ritkán dereng. Neked ugye még rövidebb, de a válasz a kérdésedre leginkább az, hogy attól mert a luteálisod rövidebb, mint az átlganak (egyébként még a normális, egészséges hosszúságú) attól a beágyazódási folyamat nem lesz rövidebb. Csupán kevesebb ideje van a beágyazódásra. Pl, ha nem sikerül neki a 12. napig, akkor ugye mensi lesz. Lényegében 10-11.dpo-n már derengős pozik szoktak lenni a 10-es tesztek. Ha tudsz szerezz egy 10-est és tesztelj azzal. 25-öst meg akkor próbálj, ha elkezd késni.

2021. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ma kell megjönnie, akkor kedden tesztelj. Tudom, nehéz, én is szerettem volna már tudni, de még nem is késik, légy türelemmel.
2021. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek. Megfogadom a tanácsot és kedden teszteltek
2021. ápr. 3. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 12 napos luteálisom van (fél évig hőmérőztem + LH teszt), és a 12. napon Facelle 10-es kimutatta egyértelműen.
2021. ápr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!