Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem hiszem , de lehetek terhes?

Nem hiszem , de lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Gumi nelkul szexeltunk, a testemre elvezett. Kb 20 percig olelkeztunk aztan ramfordult es ujra szexeltunk. De semmi torolkozes mosakodas nem volt a ket dolog kozott. Ovu elott 2 nappal ha ez szamit.

Szerintem nem lehetek, de egy baratnom szerint igen, ugyhogy elbizonytalanodtam.


2021. ápr. 5. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem esélyes
2021. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
De..esélyes.
2021. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehetsz, mivel a megszakítás még mindig nem vedekezés. Pláne, hogy egyszer elélvezett, majd újra szexeltetek, tehát akár lehetett a szersámban még ondó az előző élvezésből, ami aztán a második menetkor csodásan landolt benned esetleg az előváladékkal. Nagyvonalakban ezek a lehetőségeid. Remélem nem mész abortuszra, ugyanis az sem a védekezés egyik módja. Javaslom a fogamzásgátló tabletta rendszeres szedését vagy az általad említett gumi használatát. Szívesen!
2021. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
*védekezés...
2021. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Guszta lehetett ahogy rád szaradt a cucc.
2021. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
*száradt
2021. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom előváladékról hallottál-e már.. a pasidnak kicsit több esze van mint neked de még ketten se tesztek ki egy átlag embert
2021. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

7: ez nem a pasi kiírása, hanem a csaj a kapcsolatból. a csaj barátnője szerint lehet terhes.


egyébként igen, valóban lehetsz terhes. esemény után 2 héttel ajánlom a terhességi teszt kipróbálását. ha kétcsíkos, gratulálok kisbabátok lesz, és azt hiszem egy életre megtanulod, hogy ilyet többet nem. ha egycsíkos, reménykedj hogy meg is jön, és többet ilyet ne csinálj... hacsak nem babát szeretnél.

2021. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8as igazad van bocsánat, csak sokkolt az ilyen fokú emberi butaság és félreolvastam azt hittem a barátja
2021. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hányadik ciklusnapon történt?
2021. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!