Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes lesz?...

Lehet, hogy terhes lesz? Mikor teszteljunk?

Figyelt kérdés
Hetfon azaz ma voltunk egyutt a baratnommel es lehet hogy egy kis sperma bejutott. Penteken kellene megjonnie neki. Lehet hogy teherbe esik? Mikor lehet tesztelni?
2021. ápr. 5. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy teherbe esik, de mivel már valószínűleg túl van a peteérésen, kicsi az esélye.

Aktus után 2 héttel érdemes tesztelni.


Ha nagyon nem szeretnétek kockáztatni, akkor vegyen be 72 órás tablettàt. Máskor pedig használjatok óvszert.

2021. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Elég kicsi a valószínűsége, hogy ebből baba lesz, még ha nem is kizárt. Ha 2 napot késik a mensije, szerintem teszteljetek. Mondjuk ha péntekre várja, ráér hétfőn. De akár pénteken is tesztelhet, elvileg ki kell mutassa a teszt már aznap.
2021. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ezert nem kene megszakitasosan “vedekezni”. Ezt mikor tanuljatok mar meg?

Huzzal gumit, vagy o szedjen gyogyszert.

2021. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Holnap felhívja a nőgyógyászát, és irat sürgősségi fogamzásgátlót, te meg legközelebb húzz óvszert.
2021. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaja ... ő szerez sürgősségi fog.gátlót és kb 2 het múlva tesztel egyet. És persze nem lepődök meg hogy még a 3. Mensije se normálisan fog megjönni a hormonlöket miatt, máskor meg vigyázol hogy "ne jusson be egy kis sperma"
2021. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én par nappal azelőtt lettem terhes hogy meg kellett volna jönnie igaz egyáltalan nem védekeztem sehogy :)
2021. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából volt rajtam óvszer, csak a végén már lankadtan vettem ki és benne maradt de a vége kilógott. Folyt egy kis sperma belőle, lehet hogy csak az agyam megmásítja de nem emlékszem mi történt pontosan, viszont az óvszerben utána megnéztem volt, csak nem sok, viszont előtte kevesebb mint 12 órával együtt voltunk.
2021. ápr. 6. 17:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Igy azert eleg eselytelen😅

De ha mar vedekeztek jo lenne ha megtanulnatok normalisan mert ezzel az erovel telibe is nyomhatnad...

2021. ápr. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!