Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt mindig szellemcs...

Facelle teszt mindig szellemcsikos?

Figyelt kérdés

Naptár szerint 10 dpon csináltam egy tesztet, es a terhescsik nagyon nagyon halvanyan, szinte alig kivehetoen latszik. Ezt szellemcsiknak vehetem?

Probaltam lefotozni, de nem sikerult, annyira nem kiveheto.

Igazabol, csak arra vagyok kivancsi hogy valaki tapasztalt mar hasonlot,es vegul baba lett e belole?



2021. ápr. 6. 15:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az nem szokott szellemcsíkos lenni.
2021. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem lehet fotózni akkor negatív. 10.dpon már szép halvány rózsaszín szokott lenni. 17hkm
2021. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szia nekem sem lehetett fotózni nagyon lassan erősödtek a tesztek nem várt után lett már kicsit erősebb 6 hetes vagyok :) csak sajnos ebből még bármi lehet nekem múlt hónapban az x epil és a predictor is nagyon halvány volt de akkor nem volt baba, drukkolok hogy sikerüljön :)
2021. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Vagyis februárban bocsánat:)előző voltam
2021. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha alulrol megvilagitom a tesztet nagyon jol kiveheto egy hajszalvekony csik
2021. ápr. 6. 17:14
 6/23 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ezeket csináltam nekem is így volt 😃 csak én láttam de pozitív volt. Utolsó 3-as voltam,
2021. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen erősödött a csík 25ös csak nem várt után lett normálisan pozitív, 3-as vagyok :)
2021. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ma vagyok a 10.-11.dpo-n és a facelle nekem is halvány, de fotózható.Én mar nem bízok ebben a tesztben, szóval még nem örülök. Majd írj, hogy nálad hogyan alakult. Drukkolok.😍


[link]

2021. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ez nagyon pozitiv!! Halkan gratulalok, es drukkolok hogy erosodjon! 🤞☺️
2021. ápr. 7. 14:05
 10/23 anonim ***** válasza:
Mindig Facelle-lel tesztelek és még soha, egyetlen egyszer se láttam rajta második csíkot, mindig hómező, még szétszedve is. Lassan három éve próbálkozunk, a bőrömből kiugranék, ha egyszer az enyém is úgy nézne ki, mint az utolsóé.
2021. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!