Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt mindig szellemcs...

Facelle teszt mindig szellemcsikos?

Figyelt kérdés

Naptár szerint 10 dpon csináltam egy tesztet, es a terhescsik nagyon nagyon halvanyan, szinte alig kivehetoen latszik. Ezt szellemcsiknak vehetem?

Probaltam lefotozni, de nem sikerult, annyira nem kiveheto.

Igazabol, csak arra vagyok kivancsi hogy valaki tapasztalt mar hasonlot,es vegul baba lett e belole?



2021. ápr. 6. 15:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Az enyem nem ugy nez ki mint az utolsoe. Nagyon vekonyka, kisse ha nagyon nezem mintha piros lenne.
2021. ápr. 7. 14:09
 12/23 anonim ***** válasza:
10. dpo még nagyon korai, abból bármi lehet, de ha pirosnak látod, még ha vékony is, akkor esélyes, hogy elindult valami. Csinálj egy tesztet holnap is, drukkolok, hogy erősödjön 🤞
2021. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
8as vagyok! Nagyon aranyosak vagytok, de nekem volt már hasonló tesztem es sajnos megjött. Persze volt hómező is. Már nem merek reménykedni, mert mi is 2éve próbálkozunk(lehet már több is). 1 éve volt méhenkívüli és a jobb petevezetékemet ki is vették. Szóval nem egyszerű a dolog. A pandémia miatt teljesen leállt a kivizsgálasunk. Nagyon bizakodó vagyok, hátha 1x összejön magától. Azert tesztelgetek mensi előtt, mert a fentiek miatt tudnom kell, hogy elindul e valami. Csak a magam megnyugtatása miatt. Tudom beteges és sokan leoltottak már😂😂😂. Kedves utolsó😘! Annyira átérzem a helyzeted és nagyon sajnálom magunkat, hogy nem jön össze. Ez a szenvedés engem már felörölt teljesen, bárki bármit mond.Engedd el, majd akkor jön,deee ezt nem lehet, aki igazán akarja. Kedves kérdező😘, neked is szorítok nagyon, hogy ne járj úgy mint én. Majd azért jelentkezz.❤
2021. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok ☺️ drukkolok nektek! Sajnalom 13-as hogy mennyi borzalman kellett atmenned.. szornyu lehetett mindez. Remelem hogy tenyleg megmarad a baba, es minden rendben lesz! Szerintem egyaltalan nem beteges a tortentek miatt hogy hamar tesztelsz, aki leolt emiatt azzal ne is foglalkozz.
2021. ápr. 7. 14:42
 15/23 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?? Hogy vagy? Nálam természetesen semmi.. Hőemelkedésem van, a cicim nagyon fáj minden érintésre, de ennek ellenére ma full negatívat teszteltem. Sajnos😪..
2021. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
8as voltam! 😁😁😁
2021. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Tegnap teszteltem, negativ lett.

Ma kene megjonnie de eddig semmi.

2021. ápr. 9. 09:14
 18/23 anonim ***** válasza:
Ahhh akkor ez sem a mi hónapunk. Ezért bánatomban ma inni fogok, már 1,5 éve nem szórakoztam egy jót a babaprojekt miatt. 😂😂😂😂😂😂De ma bepótolom😂😂😂!!
2021. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Azt hiszem en is😂
2021. ápr. 9. 11:48
 20/23 sonar26 ***** válasza:
Sok ismerős azt mondja nekünk is, hogy rugjunk egyszer jól be, lazuljunk el és akkor jon össze majd 🙂
2021. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!