Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit paràzòs vagyok, lehet...

Kicsit paràzòs vagyok, lehet ostoba kérdés lesz!A pàrom benyúlt a hüvelyembe nagy hév\simogatàs közepette (nem teljesen,nem tövig) Lehetek terhes? Mennyi a valòszínûsége, hogy ha volt ondò a kezén, az be is jutott a hüvelyembe?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Az esélye majdnem nulla..

Attól nem fogsz teherbe esni ha megujjaz.

2021. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

ha ovulacio elott voltal, es tenyleg jutott be ondo akkor igen, van ra esely.

Velem is ugyanez tortent, en ovulacio elott voltam. Csinaltam egy tesztet menstruacio elott 3 nappal. Holnap kell megjonnie. A teszten mintha..lenne 2. Csik de nem biztos meg.

Napok ota rosszul vagyok, ha nem jon meg ismetlem a tesztet.

2021. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
A spermium levegőn nem megfelelő közegben pár percnél nem él tovább....az ujja a pasidnak meg nyilván sokkal rövidebb mint a farka és nem kotorászott a méhszájadban. Spriccelni sem tud. És nem fog a spermium csak úgy elmászni. Spermás ujjak miatt nem leszel terhes....ha igen akkor kb a 0.00000000001%vagy a világon.
2021. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
A sperma a levegon teljes kiszaradasig el, ami nem par percet jelent.. ne terjeszd mar ezt a bolond legendat..
2021. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban jobb azt gondolni, hogy megujjazva teherbe lehet esni. Pánikoljon csak mindenki. Aki nem akar gyereket az forduljon az önmegtartóztatáshoz, bár sokan itt gyakorin a levegőtől is terhesek lesznek. Kérdező te se szexelj, ha minden apróságon kiakadsz félsz.
2021. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem 100% hogy valaki ettol terhes legyen, de meg van ra az esely. Ugyanugy, ahogy arra is ha valaki gumival vedekezik megvan ra az esely. Ha valaki szexel, barhogyan is vedekezik mindig meg lesz ra az esely arra hogy terhes legyen. Tobb dologtol is fugg hogy mennyi az esely, de attol megvan.
2021. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb semmi esélye.ne félj.ha mégis parázol megnyugtattja majd a lelked ha veszel egy tesztet.
2021. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet. Ha nem rakja be a farkát, akkor nem lehetsz terhes.
2021. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!