Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a valoszinusege annak...

Mennyi a valoszinusege annak hogy terhes leszek, hogy ha szeretkezeskor az elovaladek belem ment, de kozvetlen az aktus utan kimostam magam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

hát olyan 90%-hogy nem vagy terhes de 10%-hogy igen.

Vagy vegyél 2-3db tesztet egy pár nap múlva,vagy menny el nődokihoz egy vizsgálatra. Szoritok,hogy megjöjjön:)

2010. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy kimostad nem sokat ér, a kisfickók nagyon gyorsak. Nem sok az esély rá, de én pont így lettem terhes 2 éve (csak akkor nem maradt meg), mondjuk nálunk nem volt baj hogy ha jött volna akkor, csak az államvizsgáig akartunk várni pár hónapot még. De mi pont peteéréskor voltunk együtt.

4,5 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!