Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez meg lehet...

Szerintetek ez meg lehet pozitiv, vagy inkabb szellemcsik?

Figyelt kérdés

Igazabol nem tudom mikor kene megjonnie mindig csuszik oda-vissza.

Nagyon atlagosan 33 naposak a ciklusaim, de amugy 27-35 kozott van. Januarban 41 napos volt.

Csinaltam egy tesztet a ciklusom 31. Napjan, ami hasonlo volt ehhez, csak valamivel kevesbe lathatobb volt, mert nem tudtam fotozni sem. Most vagyok a ciklusom 33. Napjan, tehat atlag szerint holnap kene megjonnie, de 1 ev alatt 2x jott meg 33. napra

Lehet ez szellemcsik, vagy nagyon nagyon halvany pozitiv? Szerintetek?

[link]

[link]



2021. ápr. 8. 11:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mért nem mész el dokihoz?

Nekem fals tényleg nem volt főleg erős. Haloványak igen de én 2 - 3 féle tesztel néztem olyankor annyi meg nem lehet fals.

2021. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Elég sok vizsgálaton vagyok túl és mindent rendben találtak. Már a férjemet is megvizsgálták, a skacokkal is oké minden. Nincs már több ötletem. Az orvosom is vakarja a fejét. Lehet, hogy orvost kellene váltani. 😄
2021. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22-es. Progeszteron szinted is jó? Nekem sem maradt meg progeszteron pótlás nélkül. Utána viszont sikerült szerencsére 😊
2021. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!