Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinaltam 2 tesztet. Mind a...

Csinaltam 2 tesztet. Mind a ketto szellemcsikos, de amit kesobb csinaltam teszt, azon joval kivehetobb a csik. Ez miert van?

Figyelt kérdés

Csinaltam egy tesztet nem vart elott 3 nappal, es nem vart elott 1 nappal.

3 nappal elotte kijott egy rettentoen halvany masodik csik, mikor szetszedtem a tesztet, ami szellemcsik valoszinuleg.

Ugyanez tortent a nem vart elott 1 nappal megcsinalt tesztemmel, am ott a csik mar joval erosebb volt, olyan mintha lenne benne valami halvany piros, de inkabb szurke.

Lehet hogy terhes vagyok, csak nincs eleg hcg a vizeletemben?

En ilyet meg sosem tapasztaltam, pedig mar sok tesztet ellottem.

Az elso teszten amit csinaltam alig lathato a csik, a masodik teszten pedig jobban. Ez hogyan lehetseges?

Ma kellene megjonnie, ma nem tesztelek.


2021. ápr. 9. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Mi értelme a korán tesztelésnek ha ma kellene megjönnie és pont ma nem tesztelsz? 🤦‍♀️

Vagy teszteltél ma is és az meg negatív?

2021. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Szellemcsík nem létezik. Amit sokan annak hívtak, az a reagens helye ami száradás után látszij és fehér a színe.


Van a szürke csík amikor szintén a reagens látszik csak még nem száradt ki.


És van a halvány csík amit ideje korán csinál az ember és ugye annyira halvány, hogy csak tippmixelni lehet, hogy szürke vagy van színe.


A leírásod alapján inkább gondolnék terhességre, de csak mert azt írod 2 nap után erősebb csík jelent meg. A halvány csík is csík, egyforma csík csak kb egy hét késés után fordul elő. Csinálj még egy tesztet, ha erősebb a tegnapinál akkor terhes vagy. Amúgy is az a mérvadó amit akkor csinál az ember, ha nem jelentkezik a mensi.

2021. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mielott megszaradt volna a tesztcsik lattam ott volt rajta a masodik csik, de volt ilyen kisse pirosos beutese, amint teljesen megszaradt egy nagyon vekony csik lett a helyen, de nem mondanam kifejezetten pirosnak.

Azonban joval erosebb mind a 2 nappal elottinek, amit csak nagyitoval lehetett latni.

Ugy gondolom, hogy varok meg vele 1-2 napot, hogy ne nagyitoval kelljen keresni a csikot, es biztos eredmenyt kapjak vegre, termeszetesen ha addig nem jon meg.

Koszonom a valaszod!

2021. ápr. 9. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha megjön,jön a csalódás is? Mi értelme nem várt előtt tesztelgetni?? Aztán meg csodálkoztok ha nem estek teherbe
2021. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Illetve.. egyaltalan lehetseges az, hogy a reagens helye az egyik teszten jobban kivehetobb legyen mint a masikon? Raadasul pont igy, hogy amit eloszor megcsinaltam az a halvanyabb, amit 2 napra ra pedig erosebb..
2021. ápr. 9. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy lehetséges, főleg ha erősebb színű a vizeleted. És nem mindegy milyen silány tesztet használsz... De tegyél fel képet és megmondjuk ;) Mert attól, hogy te ráhalucinálod a csíkot, nem biztos hogy ott van.
2021. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tévedek már ez tobbedik kérdésed van ahol kép is volt. Ismételd meg ma meg holnap is addig úgy is ezen kattogsz. 😆 Ha terhes vagy látszani fog a különbség.
2021. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!