Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz jövetele előtt 5...

Menzesz jövetele előtt 5 nappal éghet a gyomrom már ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk 3 honapja a ferjemmel. Előtte soha életemben nem égett a gyomrom, most erzem. Sűrűn járok pisilni. Valamint már most vannak pre mens tuneteim, elotte csak menzesz elott 1-2 nappal jelentkeztek. Ezek lehetnek terhes jelek?
2021. ápr. 12. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
5 nappal előtte semmiféle tüneted nincs, ami terhességre vagy annak ellentétére vonatkozna. Attól ég a gyomrod, hogy olyat ettél, amit nem bírsz
2021. ápr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ezt cafolnam. Előző terhessegemnel mar a menzesz elott ereztem tüneteket amik előtte nem voltak. Mellfeszules, gyakori vizelés, has szurkalo érzése.... Van akinél vannak már előtte is
2021. ápr. 12. 07:55
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Akkor terhes vagy...
2021. ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Halvany pozitiv lett a tesztem amit most csinaltam
2021. ápr. 12. 08:04
 5/10 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 12. 08:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy, lehetnek tüneteid.
2021. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen én nem terveztem hamar olyan hamar a 2. gyereket így nem figyelgettem semmit, csak visszagondolva ugrott be azon röhögtem, hogy he he terhesen égett utoljára a gyomrom, hát rá 1 hétre + is lett a tesztem😂😂
2021. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pozitiv a teszted, lehetsz terhes, ezek akár lehetnek terhes tünetek. Drukkolok
2021. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is hamarabb égett a gyomrom, mint ahogy pozit teszteltem.

Annyira bírom ezeket az okos és kioktató válaszokat, hogy mielőtt kimarad egyesek szerint semmi se történik a testtel. Dehogyisnem történik, hisz épp egy kis élet készül megfoganni amit van aki észrevesz, van aki nem. Nyílván ha olyan dolog jelentkezik ami előtte soha az azért feltűnik az embernek.

Ettől olyan csodálatos az egész, hogy ezerféle várandósság van, mindenkinek más. Max tapasztalatot lehet írni hogy kinek milyen.

2021. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igy igaz utolsó! Miért kell egyből kizarni annak a lehetőségét h lehet h terhesseg... hisz mindenki teste másként működik. Egy sima influenzával is másként küzdünk meg, másként érzékeljük.
2021. ápr. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!