Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok??

Lehetséges hogy terhes vagyok??

Figyelt kérdés
Az orvosom multhet csütörtökön felírta nekem a duphaston nevű gyógyszert (ezt 3 napig kellett szednem reggel délben és este ) amit vasárnap szedtem el utoljára ma kedd van tehát eltelt több mint egy hét mióta elszedtem .. azt hittem hat is mert elkezdtem pecsételve vérezni így felhívtam a dokit mit csináljak behívott vizsgálatra és azt mondta nagy valószínűsége van annak hogy terhes vagyok mert megvastagodott nyálkahártyát lát de még lehet más is .. nagyon szeretnék kisbabát van egy 6 éves kisfiam kb 2 éve próbálkozunk a masodikkal .. volt már valaki így közületek?

#Megvastagodott nyálkahártya #Dupfhaston
2021. ápr. 13. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt.
2021. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!