Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeket,tapasztalatokat...

Véleményeket,tapasztalatokat szeretnék! Szerintetek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,a barátom 19 (dolgozik) és lefeküdtünk egymással,de kiszakadt az óvszer. Mindenféleképpen megszeretnénk tartani! Anyagilag jól állunk,illetve a családi háttér is. Hogy mondjuk el a szüleinknek,illetve szerintetek jó ötlet? Valaki szült már ilyen fiatalon? Vélemények?

2021. ápr. 14. 16:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Két jó tanács a jövőt illetően:


1. Ismerkedj meg a női ciklussal és a saját tested működésével.


2. Ha azon parázol, hogy "hogy mondjam el a szüleimnek, hogy terhes vagyok, félek", akkor még nincs itt az ideje a gyerekvállalásnak.

2021. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet.
2021. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10# 😂 detto kiégtem 🤟🙌
2021. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is mit megtartani. Elég kevés az esélye annak is, hogy terhes lehetnél mert 1 hete még nem voltál termékeny időszakban.
2021. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Anyagilag jól álltok 18 és 19 évesen? Erősen kétlem. Max a szüleitek állnak jól, de az ő pénzükhöz nektek semmi közötök nincs és nem hiszem hogy kiugranának a bőrükből, ha bejelented, hogy a nyakukra szülsz egy gyereket a vendégszobába.

Egyébként most kb kizárt, hogy terhes legyél, és ha máskor baleset történik, azonnal irány a nőgyógyász és írass fel esemény utáni tablettát! Éretlen vagy még a gyerekneveléshez!

2021. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!