Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki érzi a peteérését...

Van aki érzi a peteérését majd az ovulációját?

Figyelt kérdés
Egy kérdés kommentek között olvastam hogy az illető érzi a peteérését és az ovulációját. Én soha nem szoktam éretni a peteeérést csak az ovut. Aki érzi elmondáná az milyen vagy milyen jelei vannak?

máj. 20. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

😂😂 persze hogy érzi. Az egész érést, folyamatosan.

Azért szenved itt hogy miért nem jon a baba, mert ezek az érzések teljesen megbízhatóan jelzik a mikroméretű pete éréset és kilökődését is.

Nekem pl egy erős szúró érzést követő 4.napon van ovum teszt alapján, évekig meg voltam róla győződve hogy az az. Nem z volt. Az érést sajnos elképzelni

máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Speciel én mindig szarul vagyok ovu környékén, görcsök, folyás, puffadás de a görcsök a legdurvábbak, szülés után meg konkrétan baromira komoly fájdalmaim voltak minden ovunál. Ovuláció után 1-2 nappal nekiállnak fájni a melleim, pld nem tudok hasra fekdüdni, fáj ha ruha ér hozzá és ilyenek. Amikor elmúlik a mellfájdalom utána nap megjön. Ez így működik nálam mióta az eszemet tudom.

De nem várom, hogy terhes legyek. Már megvannak a gyerekek.

máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is rettentő rosszul tudok lenni olyankor. Mellfájdalom inkább mielőtt megjön egy héttel kezdődik. Szúró fájdalom, sokszor lépni is alig bírok, görcsök nálam is, plusz gyakran lever a víz, izzadok ülve is, de ez már inkább a pms. Meg csak e tájékon kívánom a szexet. Gondolom a hormonok játéka, de azt hallottam, a menopauza még rosszabb.
máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretném még hozzátenni, hogy az egész csak rosszabb lett a korral.
máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nincstovább válasza:

Nálam is van egy kis görcs, némi folyás, de leginkább az a baromira erős vágy a szexre.

Ilyenkor 2-3 napi teljesen kerge vagyok xD Kb. röptében a legyet is xD


U.I.: Férjnél vagyok, köszönöm szépen, de nem kérek se a farkadról képeket, se privát üziket :)

máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Régebben kb mindig éreztem,most,hogy PCOS-em van, nem annyira. A tünetei nálam az erős alhasi fájdalom volt(valamelyik oldalt), folyás, és ahogy előző írta,állandóan szexelhetnékem van.:)
máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam a szexelhetnék az nem tünet, mert én olyan szerencses vagyok, hogy ugyanannyira kívánom végig, de ovu után 1 hétig tök száraz vagyok sajnos.

30 napos ciklusaim vannak, jellemzően a 17. Napon ovulálok, ritkán megbízhatóak a tünetek úgy vélem, egyszer volt hogy a doki szerint a 13. Napon peteérésem volt az UH-n mentem hazafelé beleállt a jobb felembe a görcs, szóval igaza volt. Az a ciklusom csak 26 napos lett, szóval jól látta a doki.


A baloldalon nem fáj soha a peteérésem, jobb oldalon 3 napig szokott. Ebből nem tudon megállapítani. Termékeny nyákom is volt hogy 8. Napon volt, volt hogy a 12. Napon, de volt olyan, hogy egyaltalán nem volt, csak ilyen teljesen vizes állagú, nem voltam fertőzve semmivel, csak kellemetlen volt így elázva lennem munkahelyen; mivel nem volt nálam tisztasági betét sem. Bocsu ha gusztustalan voltam, de a többi kommentből is látszik, hogy kb barmi lehet.


Legbiztosabb a pozitív ovu teszt.

máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!