Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márciusban voltam együtt a...

Márciusban voltam együtt a barátommal, de védekeztünk óvszerrel. Április 10-én kellett volna megjönnie, de még azóta sem jött meg. Fáj a mellem,görcsölget a hasam is és állandóan álmos, fáradt vagyok. Állhat terhesség a háttérben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés van már, de most nagyon meg vagyok ijedve.
2021. ápr. 14. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha védekeztetek, nem valószínű. De nyilván tudod, hogy ennyi infóból senki nem fog tudni neked válaszolni, vegyél egy tesztet és kiderül. Egyszer nekem is késett 5 napot, tudom, milyen érzés...
2021. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Ha vigyáztatok, tehát nem rakta be óvszer nélkül és aktus után ellenőriztétek az óvszert, valamint élvezés után nem tartotta bent percekig, akkor szinte esélytelen a terhesség.

Lehet, hogy csak a stressztől késik, vagy bezavart a front. Csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj.

2021. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy valami betegség miatt késik. Még ha nem is szokott, akkor is teljesen normális pár nap ingadozás az érkeztében. Hogy megnyugodj, csinálj nyugodtan egy tesztet, az most már egészen biztosan kimutatná, ha baba van a dologban, de őszintén, a leírtak alapján én nem hinném.
2021. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teszt?
2021. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!