Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan 2honapja, hogy megtortent a baleset kiszakadt a gumi mikor baratomma szeretkeztunk, masnap egybol mentem a patikaba es vettem is az esemeny utani tabit. Utana 1hetre ra kb meg is jott. Most kellett volna megint megjonnie de kesik egy hete. Szerintetek lehet tethes vagyok? Csak nem ertem akkor hogyhogy multhobaoban megjott. Ma megyek tesztet venni.

2021. ápr. 15. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt nem patikába rohansz ha kiszakad a gumi, hanem orvoshoz, hogy felírja az esemény utánit. Szóval vagy kamu a kérdés, vagy mást adtak a patikába.

Másfelől nem ártana elolvasni a betegtájékoztatot, ahol leírják (és egyébként köztudott), hogy ez egy lórugásnyi hormon, ergo úgy felkavarja a ciklust ahogy csak nem szégyelli. Nem csoda, ha több hónapig nem akar a mensid beállni.

Harmadrészt ott a teszt ha még nem vagy biztos a dolgodba.

2021. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az eseményi utáni eléggé meg szokta zavarni a hormokat, simán lehet hogy utána ennyit késik. Van olyan ismerősöm akinek utána ki is maradt 1 vagy 2 menstruációja. Az esemény utáni után és úgy hogy megjött elég kevés rá az esély hogy terhes legyél szóval szerintem nem vagy az. De biztos ami biztos azért tesztelj egyet.
2021. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Kamu az egész...
2021. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a normalis valaszokat.

Ja igen persze kamu minek irnek ide kamut? Annyira nem ertem ezt az emberekben. Kulfoldon elek es igen itt lehet patikaban venni esemenyutanit ha beszelsz a gyogyszeresszel nem kell orvoshoz menni.

2021. ápr. 15. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Mi meg téged nem értünk pajti. Mi szükség van erre?? Ennyire uncsi van? Nincs jobb dolgod? Elmehetnél dolgozni pl. Vagy más módon legyél hasznos tagja a társadalomnak. A számodra ismeretlen szavak jelentését (dolgozni, társadalom) megtalálod gugliban is.
2021. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Mi van veletek? Mki itt éli ki a frusztrációit? :D

A kérdező igazat mond, én is vettem anno 10-12 éve külföldön esemény utánit, pontosan így, ahogy írja, egyszerűen besétáltam a patikába és kiadták.

2021. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Hiába pontozgatjátok le az előttem szólókat, mint a taknyos ovisok. Igazuk van, én is külföldön élek, bármelyik patikában kiadjám. Attól mert a csicska Magyarországon nincs ilyen és tudatlanok is vagytok, nem kell majomkodni azzal akinek igaza van. Tájékozódjatok, mert még jobban lesüllyed az a "színvonal" ami most is van.
2021. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Csicska Magyarországon... szép mondhatom..


Külföldön nincs fórum oldal? Jah vagy ahhoz nyelvtudás is kellene.

2021. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, csak lórúgásnyi hormon van a tablettában, az is normális ha 2-3 ciklus felborul.
2021. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!